ЦЕ EASY Життєві історії Ледь не стала жертвою грабіжників які прикривалися газовою службою

Ледь не стала жертвою грабіжників які прикривалися газовою службою

Вечоріло, Софія вже погодувала собаку і кота, поробила всі домашні справи і гралася з дітьми на вулиці. Старшому було 4 рочки, меншій тільки на днях рік. До них у двір прибіг дідусь, старенький, але досить жвавий.

Просив щось допомоги поремонтувати. Він так спішив, що Соня толком і не зрозуміла що треба. Наче б то, тут метрів за 300 машина у нього зламалася, треба підштовхнути. Як на зло чоловік сьогодні буде пізно, багато замовлень на роботі. Соня відмахнулася, у них з дідусем відбувся діалог:

-А що, не допоможе ніхто? Тут 2 хвилинки до машини і назад, гукніть чоловіка, нехай вийде. – Ідіть з Богом, не допоможе вам тут ніхто, до сусідів зверніться.

В діда був дуже спантеличений вигляд, але далі він не пішов. Сонін будинок був на околиці вулиці, за хатою був город і садок, вони обгороджені сіткою, але ніякої машини вона не побачила, а той, неначе здимів десь.

Соня висварилася сама до себе, що з літньою людиною так повелася і пішла далі складати кубики та перевдягати лялечок з дітьми. Пройшло ще хвилин 15 перед тим як дещо сталося.

До подвір’я влетіли 2 молодиків, і застигли біля калітки, вона стояла і дивилася на них: -Чого вам? – Хозяйко, нам би це, як його, тут телефонували, витік газу, як не впустите то тут все в повітря злетить. – А хто вам повідомив? За якою адресою?

Видно було що адреси вони не знають, але переконали Соню що саме у них вдома сталася аварія. Вона наче б то повірила, але ж сама знала, що газу в них немає. Майже ні в кого на їх вулиці газ не проведений.

Вона відразу зрозуміла що тут щось не так, тим паче що ні ліцензії, ані дозволу їй не показали.

Коли вона спитала яким законом вони керуються, Соні також не відповіли нічого зрозумілого. Тільки пригрозили, що якщо не впустить, то викличуть поліцію за перешкоджання діям газової служби.

Вона подумала мить і сказала, що зараз вийде через 1 хв. Забігла в хату, подзвонила чоловікові, телефон вперто мовчав, мабуть зайнятий був. Набрала поліцію, розповіла все, ті сказали що не бачать факту злочину і немає сенсу їхати на виклик.

Соня набрала повітря, заспокоїлася сама, посадила дітей дивитися мультфільм і вийшла на вулицю. Сказала що чоловік вийде за мить, бо нещодавно прийшов з роботи. Просила не викликати поліцію, бо чоловік буцім-то сам там працює.

Горе газовики тікали так, наче на них собак спустили. А наступного ранку сусідка Соні вже розказувала як обнесли один із місцевих будинків. Дітей закрили на кухні а бабусю, що їх гляділа вдарили по голові, що та досі в лікарні. Соня раділа і плакала одночасно. Добре що в неї вистачило розуму їх не випускати.

Related Post

Він сказав, що відразу закохався, коли дізнався, що я не палю та не вживаю алкоголь…Він сказав, що відразу закохався, коли дізнався, що я не палю та не вживаю алкоголь…

Все почалося з того, що Толя попросив свого друга Пашу познайомити його з якою-небудь гарною дівчиною. А цей друг був хлопцем моєї подруги Каті. Паша показав Толі мою фотографію в

Чоловік мене дратує, але розлучатися страшноЧоловік мене дратує, але розлучатися страшно

У мене двоє дітей шести та двох років. Рік тому дізналася, що чоловік зустрічався з молодими дівчатами. Він, звичайно, все заперечує. І начебто можна повірити в його версію. Але я