Лікарі в такому випадку безсилі

Виходила я заміж за розумного чоловіка, але він дуже любив гроші, особливо ті, що легко даються. Ми зверталися до спеціалістів неодноразово, але сам Андрій проблеми не визнавав. Відомо, що якщо сам пацієнт проблеми не бачить, то і лікарі в такому випадку безсилі.

–Андрію, це однозначно афера, не потрібно цього робити — не стрималась я і підвищила голос.–Невже ти не розумієш скільки ми зможемо заробити? Та на ці гроші ми і машину, і квартиру купимо, та ще й ремонт зробимо!

Досить уже жити з батьками. Досить, в нас уже діти, а ми все власного житла не маємо.А про те, що ми вже майже назбирали на трикімнатну квартиру, навіть слухати не хотів. Він сліпо вірив в результат.

В той час він працював у великому банку і мав доступ до конфіденційної інформації про клієнтів, цю інформацію можна було продати за великі гроші, проте, якщо зловлять, то можна сісти на 5 років.

Трапилося так, що його знайомий захотів дізнатися інформацію про рахунки якогось депутата. Не за безкоштовно, звичайно, а за суттєву винагороду. І Андрій загорівся цією пропозицією, ну і звичайно що погодився.

Мене навіть питати не став.–Андрію, я не згодна з твоїм рішенням! Про дітей подумай, а раптом – це пастка. Як вони потім будуть з цим жити?! Навіть якщо тебе не зловлять, то зло повернеться до тебе всеодно, так влаштоване життя.

Ти ж хороша людина і цей вчинок тобі не пасує.–Ти не зміниш мою думку, я вже прийняв рішення. Розмову закінчено.Це вже не перший раз він так ризикує, минулого разу якось обійшлося.

Тоді у мене закралися перші сумніви про те, чи хочу я жити з таким чоловіком. Тоді я відразу йому про це сказала. Стало зрозуміло, що він за людина, а може він і мене так обманює?

Проте Андрій цього разу мене не послухав – здійснив задумане і повернувся додому з великою шкіряною сумкою. Не пройшло і декількох годин, як до нас нагрянула поліція.

Я тоді їм сказала, що я незнаю що це за сумка, її чоловік приніс. От тепер він і отримав по заслугах. На жаль, життя його нічому не навчило, то таким чином його довелося покарати, щоб він нарешті зрозумів всю неправильність своїх вчинків.

Коли поліція вже його виводила я повторила його слова: “Ти не зміниш мою думку, я вже прийняла рішення, що подаю на розлучення. розмову закінчено”.

You cannot copy content of this page