fbpx

Лікарі знайшли тільки одну підозрілу родимку у моєї дружини і все. Ні глистів, нічого! Списали все на шалено високий метаболізм. Але це лікарі! А я то знаю, що в тридцять років не можна виглядати як в 23, їсти пироги, закушувати пиріжками і мати плоский живіт. Точно знаю, що моя дружина – відьма!

Одружився з відьмою….

Вже 7 років живу з дуже красивою жінкою. Ми зустрічалися не дуже довго – місяці два. Тоді я вирішив зробити їй пропозицію, щоб мене більше ніхто не обскакав. Таку дівчину не можна було втрачати: красива, розумна, відмінна господиня. Її переваги можна перераховувати ще довго, але історія не про це … або не зовсім про це.

Пам’ятаю, коли я привів Марту знайомитися з батьками, то моя мама пожартувала, що “дівчина-то відьма …”. У Марти зелені очі і вогненно-руде волосся. Все обличчя в конопушках. Не дівчина, а вогонь!

Я тоді лише посміявся, а зараз розумію, що моя мама була права.

Одна з переваг Марти – це те, що вона дуже круто готує. Двічі на тиждень випікає якісь смачні ништяки: розтягаї, кулеб’яки, карельські пиріжки, осетинські пироги та інше.

Навіщо вона так мене балує? Ну є припущення, що вона балує себе, тому що половину випічки сама благополучно з’їдає. Друга половина дістається мені. Проблема в тому, що після року такої борошняної дієти я поправився на 18 кг!

З дрища я спочатку перетворився на пухкого мужичка, а потім і просто в жиробаса. Що сказати … Ну не можу відмовитися від її страв, тому став відвідувати спортзал тричі на тиждень.

На роботу став ходити пішки. Доводиться 7 км спочатку йти на роботу, а після роботи ще 7 км до будинку. Якщо набрав вагу я швидко, то скидати її довелося важко. Рік набирав і два роки скидав.

А що ж Марта? А вона не товстішає. Як була худенькою, так і залишилася. Вона якось навіть медичне обстеження пройшла, щоб знайти причину худорлявості. Може проблеми якісь … Але немає!

Лікарі знайшли тільки одну підозрілу родимку і все. Ні глистів, нічого! Списали все на шалено високий метаболізм. Але це лікарі! А я то знаю, що в тридцять років не можна виглядати як в 23, їсти пироги, закушувати пиріжками і мати плоский живіт. Точно знаю, що моя дружина – відьма!

Related Post

У хлопця вдома виявилося чистіше ніж в лікарні, це було якось моторошноУ хлопця вдома виявилося чистіше ніж в лікарні, це було якось моторошно

Потрібно слухати свій внутрішній голос. І коли він тобі каже, що з хлопцем щось не так, то з ним дійсно щось не так, і не варто випробовувати долю і шукати