fbpx

Літали з чоловіком на відпочинок, якось до нас підсіла дівчина, вони почали розмовляти на англійській, хоча я її зовсім не розумію. А коли ми повернулися з відпустки то виявила відверті фото тієї дівчини в чоловіка в телефоні

Місяць тому літали з чоловіком за кордон на два тижні. Після довгих прогулянок по парку зайшли в невелику кафешку, щоб перекусити, де до нас підсіла дівчина – африканка.

Я дуже погано знаю англійську, скоріше більше німецьку, а ось чоловік дуже добре знає цю мову. Вони про щось довго розмовляли, а я ось нічого не розуміла і чекала своє замовлення.

Після, нам принесли напої і я тонко натякнула, що гості пора йти. Вона попрощалась з нами, але ось навіщо обмінялася номерами з моїм чоловіком.

Я не надала цьому значення і зовсім забула про неї через годину. По прильоту додому, чоловік став дуже дивним. Потайний, нервовий якийсь. А ось зараз я сиджу і в шоку пишу цю історію, тому можуть бути якісь дивні речі в моєму тексті.

Поки чоловік був у магазині, а його телефон був на зарядці вдома, туди приходили гучні й часті повідомлення, що мене дуже зацікавило. Вирішила перевірити.

Перевірила: в якийсь соціальній мережі відкрилося його листування з тією африканкою, де я виявила її відверті фотографії та у відповідь йшли смайли від чоловіка.

Листування англійською, тому зрозуміти не змогла. Після такого мене моторошно трясло хвилин п’ять, потім сльози. Чоловік повернувся, а я закрилася у ванній і пишу цю історію.

Він мені зрадив, як бути далі? Там були дуже відверті фотографії, але це я ще не все переглянула.

Related Post

Чоловік набрехав коханці, що ми взяли дитину з дитбудинку, бо я не можу мати дітей. Навіть збрехав, що його батьки загинули в катастрофіЧоловік набрехав коханці, що ми взяли дитину з дитбудинку, бо я не можу мати дітей. Навіть збрехав, що його батьки загинули в катастрофі

Я із заможної, досить заможної родини. Мама моя ніколи не працювала, точніше працювала, але вийшла заміж на мого тата і стала щасливою домогосподаркою. Тато підприємець, у нього завжди повна голова