Літали з чоловіком на відпочинок, якось до нас підсіла дівчина, вони почали розмовляти на англійській, хоча я її зовсім не розумію. А коли ми повернулися з відпустки то виявила відверті фото тієї дівчини в чоловіка в телефоні

Місяць тому літали з чоловіком за кордон на два тижні. Після довгих прогулянок по парку зайшли в невелику кафешку, щоб перекусити, де до нас підсіла дівчина – африканка.

Я дуже погано знаю англійську, скоріше більше німецьку, а ось чоловік дуже добре знає цю мову. Вони про щось довго розмовляли, а я ось нічого не розуміла і чекала своє замовлення.

Після, нам принесли напої і я тонко натякнула, що гості пора йти. Вона попрощалась з нами, але ось навіщо обмінялася номерами з моїм чоловіком.

Я не надала цьому значення і зовсім забула про неї через годину. По прильоту додому, чоловік став дуже дивним. Потайний, нервовий якийсь. А ось зараз я сиджу і в шоку пишу цю історію, тому можуть бути якісь дивні речі в моєму тексті.

Поки чоловік був у магазині, а його телефон був на зарядці вдома, туди приходили гучні й часті повідомлення, що мене дуже зацікавило. Вирішила перевірити.

Перевірила: в якийсь соціальній мережі відкрилося його листування з тією африканкою, де я виявила її відверті фотографії та у відповідь йшли смайли від чоловіка.

Листування англійською, тому зрозуміти не змогла. Після такого мене моторошно трясло хвилин п’ять, потім сльози. Чоловік повернувся, а я закрилася у ванній і пишу цю історію.

Він мені зрадив, як бути далі? Там були дуже відверті фотографії, але це я ще не все переглянула.

Related Post

Не можу позбутися від чоловіка навіть після розлученняНе можу позбутися від чоловіка навіть після розлучення

Розлучилася з чоловіком півтора роки тому. Ініціатором була я. У нас дві дочки. Старша з народження дуже любила його і залишилася жити з ним, молодша – навпаки, зі мною не

Я впевнений, що жінка, яка пережила розлучення, до нових стосунків ставитиметься в рази серйознішеЯ впевнений, що жінка, яка пережила розлучення, до нових стосунків ставитиметься в рази серйозніше

Знайомство з розлученими жінками віком від 40 років — досить цікава перспектива, якщо чоловік шукає надійну супутницю життя. Багато хто вважає, що такі жінки легше йдуть на контакт і знають,