Любов Петрівна затаїла образу та вигадала план помсти

Майже п’ять років Юля з Дімою жили на зйомній квартирі. Вони збирали кошти на власне житло, обмежуючи себе у всьому. Грошей, щоб придбати квартиру в новобудові не вистачало, то придбали невеличку, зате власну, однокімнатну в хрущовці.

У них були чіткі плани на майбутнє – зробити хороший ремонт та ще дозбирати грошей. Згодом продати цю квартиру за пристойну суму, оформити у банку кредит і зрештою придбати квартиру, про яку завжди мріяли, з панорамними вікнами та великими кімнатами.

Порадившись у сімейному колі, вирішили оформити квартиру на свекруху, щоб надалі мати пільги для кредитування.Все йшло, як запланували, доки у Юлі не трапився скандал зі свекрухою.

Любов Петрівна виявилася мстивою, озлобленою жінкою та багато собі дозволяла, як у звичайній розмові, і тим більше під час сварки.Після гучного скандалу, Юля заборонила свекрусі приходити до них в гості та не добираючи слів сказала все, що про неї думає.

Любов Петрівна затаїла образу та вигадала план помсти.Жінка просто затіяла ремонт у себе у квартирі, найняла робітників, що працювали за мінімальну плату і не поспішали.

А сама розпочала “обробку” синочка. Жалілася, як їй важко жити в таких умовах, постійно дихати пилом, фарбою і все у цьому дусі.Що залишалось синові, як не допомогти мамі у скрутній ситуації.

А Любов Петрівна саме на це і сподівалася, саме це їй і потрібно було, щоб втілити задумане.Наступного дня свекруха із повною валізою речей в’їхала і без того тісну квартиру.

Не складно уявити, як почувалася у цей час Юля, це легко уявити, можна лише поспівчувати.Вже минуло понад тиждень, і тут Петрівна заявляє, що робітники пропали не закінчивши ремонт.

Ще й залишили по собі розруху та зіпсовану плиту, яка почала давати витік газу.Одним словом, доведеться їй у них пожити невідомо ще скільки. Юля вже не витримала, її обурювало, чоловік не може справитись із ситуацією.

Та тут на неї чекав не приємний сюрпризЛюбов Петрівна витягла з шухляди документи на квартиру та показала невістці, яка посміла їй перечити:– Якщо тебе щось не влаштовує, тебе ніхто не тримає.

Двері знаєш де,- сказала, як відрізала.У слід сину Любов Петрівна вигукнула:– Тут можеш жити з ким захочеш, лише не з нею!Так і живуть тепер на зйомній квартирі. Зі свекрухою не спілкуються.

Related Post

Мені зрадив чоловік, і коли він прийшов до мене то говорив, що тільки побувши з чужою жінкою, зрозумів, наскільки я кращеМені зрадив чоловік, і коли він прийшов до мене то говорив, що тільки побувши з чужою жінкою, зрозумів, наскільки я краще

Пробачити чоловікові зраду – стати щасливою в шлюбі. Кілька років тому у нас була криза в родині. Ми сварилися, нескінченно з’ясовуючи відносини. Кожен вважав, що прав він і інший повинен

Я вже тиждень пишу йому листи, прошу пробачення та сподіваюся на його повернення. Друзям він також нічого ще не сказавЯ вже тиждень пишу йому листи, прошу пробачення та сподіваюся на його повернення. Друзям він також нічого ще не сказав

Ось уже 2 дні не можу зрозуміти, чому він мене заблокував, а як же добре все починалося. Мені 30 років. Познайомились ми на сайті знайомств. Спілкувалися щодня, намагалася займатися своїми

У нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фотоУ нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фото

Спілкуємося з чоловіком вже три місяці, живемо в різних країнах. Домовилися, що він приїде до мене, щоб познайомитися ближче, але у нього захворіла донька і поїздку довелося відкласти на місяць.