ЦЕ EASY Життєві історії Любов Петрівна затаїла образу та вигадала план помсти

Любов Петрівна затаїла образу та вигадала план помсти

Майже п’ять років Юля з Дімою жили на зйомній квартирі. Вони збирали кошти на власне житло, обмежуючи себе у всьому. Грошей, щоб придбати квартиру в новобудові не вистачало, то придбали невеличку, зате власну, однокімнатну в хрущовці.

У них були чіткі плани на майбутнє – зробити хороший ремонт та ще дозбирати грошей. Згодом продати цю квартиру за пристойну суму, оформити у банку кредит і зрештою придбати квартиру, про яку завжди мріяли, з панорамними вікнами та великими кімнатами.

Порадившись у сімейному колі, вирішили оформити квартиру на свекруху, щоб надалі мати пільги для кредитування.Все йшло, як запланували, доки у Юлі не трапився скандал зі свекрухою.

Любов Петрівна виявилася мстивою, озлобленою жінкою та багато собі дозволяла, як у звичайній розмові, і тим більше під час сварки.Після гучного скандалу, Юля заборонила свекрусі приходити до них в гості та не добираючи слів сказала все, що про неї думає.

Любов Петрівна затаїла образу та вигадала план помсти.Жінка просто затіяла ремонт у себе у квартирі, найняла робітників, що працювали за мінімальну плату і не поспішали.

А сама розпочала “обробку” синочка. Жалілася, як їй важко жити в таких умовах, постійно дихати пилом, фарбою і все у цьому дусі.Що залишалось синові, як не допомогти мамі у скрутній ситуації.

А Любов Петрівна саме на це і сподівалася, саме це їй і потрібно було, щоб втілити задумане.Наступного дня свекруха із повною валізою речей в’їхала і без того тісну квартиру.

Не складно уявити, як почувалася у цей час Юля, це легко уявити, можна лише поспівчувати.Вже минуло понад тиждень, і тут Петрівна заявляє, що робітники пропали не закінчивши ремонт.

Ще й залишили по собі розруху та зіпсовану плиту, яка почала давати витік газу.Одним словом, доведеться їй у них пожити невідомо ще скільки. Юля вже не витримала, її обурювало, чоловік не може справитись із ситуацією.

Та тут на неї чекав не приємний сюрпризЛюбов Петрівна витягла з шухляди документи на квартиру та показала невістці, яка посміла їй перечити:– Якщо тебе щось не влаштовує, тебе ніхто не тримає.

Двері знаєш де,- сказала, як відрізала.У слід сину Любов Петрівна вигукнула:– Тут можеш жити з ким захочеш, лише не з нею!Так і живуть тепер на зйомній квартирі. Зі свекрухою не спілкуються.

Related Post

Я не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий татоЯ не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий тато

Уляна привезла свекруху в свою квартиру. Коли чоловік повернувся з роботи, то був дуже здивований, Як з’ясувалося, оскільки чоловік виявив повну байдужість до матері, Уляна йому нічого не розповідала. Тепер

Як бути в цій ситуації і позбутися емоційної прихильності, тому що вона надто сильна?Як бути в цій ситуації і позбутися емоційної прихильності, тому що вона надто сильна?

Дуже порожнім і самотнім був мій Новий рік. У мене протягом усього року була близька людина, яку я дуже любила, але не була з ним у стосунках. Вчора він сказав,