Любовний капкан: будь-яке рішення в кінцевому підсумку буде неправильним

Є хлопець, зустрічаємося вже другий рік. Ще не живемо разом, але все до цього йде. Та й хлопець почав натякати, що непогано б уже з’їхатися. Я все відкладаю і шукаю причини цього не робити.

Але причина зовсім в іншому – я закохалася в його друга. Познайомилася зі своїм хлопцем, коли його друг служив в армії (спочатку срочка, а потім контракт). Його друг недавно повернувся на громадянку. Зараз працює тренером з рукопашного бою в спортивному центрі.

Неймовірно красивий і цікавий хлопець. Це було кохання з першого погляду.

Я втратила голову, коли познайомилася з ним, ну тобто мій хлопець познайомив мене з його другом. В цьому і вся проблема. Я не можу зрадити людини і вчинити так.

Але дуже хочеться. Не можу думати ні про кого іншого. До свого хлопця зовсім охолола. Я все помічаю і бачу, як дивиться його друг на мене. Кілька разів ловила погляд на мені … Він зніяковіло відводив погляд. Мабуть, теж не хоче відбивати дівчину у свого друга.

Мені тепер здається, що будь-яке рішення, яке б я прийняла, в кінцевому підсумку буде невірним.

Я не можу більше продовжувати зустрічатися зі своїм хлопцем, тому що більше не люблю. І зустрічатися з його другом – це теж неправильно … не по-людськи якось.

You cannot copy content of this page