Людку знайшли непритомною біля будинку покійної відьми

Містиці, яка відбувається на Хеллоуїн в наш час, напевно, ніхто вже й не дивується. Адже ніч з 31 жовтня на 1 листопада вважається однією з найбільш загадкових подій з давніх часів.

За шепоту старих бабусь-відунів в цю ніч реальний світ зливається воєдино з чимось, що переходить грань розуму людини, з чимось потойбічним. І навіть кажуть, що знаки, які нам зустрічаються в цей день, потрібно сприймати цілком серйозно, що начебто це сама доля їх посилає і застерігає.

Історія, про яку сьогодні напишу, абсолютно реальна, мені про неї розповіла моя бабуся, а підстав сумніватися в її достовірності у мене не виникало.

Отже, мабуть, почну з самого початку. Хеллоуїн в маленькому містечку «Х» відзначався справно щороку. Невеликі вуличні провулки з дерев’яними будиночками були барвисто прикрашені страшними пиками з гарбузів, а хвіртки були навстіж відкриті для місцевої дітвори, яка в честь свята вбиралися в костюми відьм, вампірів, привидів та іншої нечисті.

І як тільки наставав вечір, хлопчики й дівчатка всією дружною і великою компанією заходили в кожен двір зі словами «Солодощі або гидоти», дістаючи невеликі пакетики з кишень, посміхаючись розмальованими мордахами, терпляче чекали, поки господарі будинку насипають різні ласощі кожній дитині.

Натовпом обходили кожен будинок, крім одного давно порожнього будинку, який знаходився прямо на перехресті двох вулиць. У цьому будинку колись жила бабуся, та не просто бабуся, а за чутками – справжня відьма.

Її цуралися всі жителі містечка. Від старого до младого були повідомлені чий це був будинок, і обходили його стороною, боячись ненароком і не дай бог зустрітися з нею.

А наслідки такої зустрічі і правда були досить серйозні: у когось після цього дохла худоба, у когось пожежа траплялася, а у когось і здоров’я різко погіршувалося.

Тому, коли вона померла, всі зітхнули з полегшенням. А купувати будинок відьми з місцевих жителів не наважувався ніхто, ось і він був порожній. Отже, свято було вже в самому розпалі, коли Людка тільки почала збиратися.

Допомагаючи матері по господарству, вона злегка припізнилися. – Лю-юд! Почувши голос Галки і веселий сміх компанії, дівчина виглянула у вікно.

– Ти йдеш?

– Я вас наздожену, йдіть! – Помахавши їм рукою, вона зачинила вікно.

Люда наспіх переодяглася в костюм відьми, який дістався їй від матері і поцілувала ту в щоку, рвонула навздогін за друзями. На вулиці було прохолодно, стояв невеликий туман. Її друзі були десь неподалік, вона чула, як Максим і Галка голосно сміються і вже вимагають солодощі в якомусь будинку.

Дівчина прискорила крок. Проходячи повз будинок відьми, Люда помітила, як в порожньому будинку загорілося яскраве світло і перед самим носом, з гучним скрипом почала відкриватися хвіртка, як ніби запрошуючи увійти всередину.

Вона, озирнувшись, посміхнулася, вважаючи це чиїмось розіграшем. – Хлопців, виходьте, не смішно! У відповідь стояла гробова тиша, здавалося, навіть вітер стих. Люда зіщулилася.

По спині пробіг неприємний холодок. А хвіртка тим часом повністю відчинилися навстіж, відкриваючи погляд на ганок будинку, на якому стояла сива стара в чорному костюмі.

Вона мовчала і уважним поглядом дивилася на дівчину, її погляд пронизував, здавалося, наскрізь всю душу. Тіло Люди заніміло, посилилося відчуття тривоги і страху.

Майнула думка в голові «Хто ви?» На що відразу була отримана відповідь «Ти знаєш …»

Від жаху на голові ворушилися волосся. По тілу бив сильний озноб. А відьма, ніби граючись на нервах, пильно дивилася на дівчину. Раптово в частки секунди, Люда навіть не встигла зреагувати і зрозуміти, як це сталося, але стара виявилася поруч з хвірткою і вже простягала їй свою зморшкувату руку, запрошуючи всередину.

І дівчина, не відводячи погляду від її чорних непроникних очей, зробила крок вперед, не віддаючи звіту своїм діям.

Вона, здавалося, вже собі не підкорялася. Якісь невідомі сили звали за собою і управляли нею. Але … Раптово моторошний холод протверезив притуманений голову Люди і дівчина, закричавши що є сили, впала на холодну землю.

Прокинулась вона вже вдома, перебуваючи в своєму ліжку. Поруч сиділа мама і перелякана Галка, яка і знайшла її біля закритої хвіртки порожнього відьомського будинку в несвідомому стані. Перший Хеллоуїн в житті Люди врізався назавжди в її пам’ять і кожен раз вона з жахом згадує ту стару, яка кликала її з собою кудись і невідомо що було б з дівчиною якби вона пішла за відьмою, якби не з’явилося вчасно щось, що врятувало, можливо, її життя.

Related Post

Медсестра Люда забилася під раковину від того, що побачила в дзеркаліМедсестра Люда забилася під раковину від того, що побачила в дзеркалі

Сьогодні у мене нічна зміна у відділенні реанімації. Майже всі палати порожні, крім трьох, там лежать пацієнти на штучній вентиляції легенів. Тихо чутна робота мед апаратів і все. У мене

Таємниця народження моєї подруги і доля її батьківТаємниця народження моєї подруги і доля її батьків

Мати моєї подруги зрадила чоловікові… Набридло явне засудження авторів, які діляться тут своїми непростими життєвими історіями. Багато хто хоче бачити тільки негатив, щоб на тлі інших відчувати себе біліше. Мати

Мого чоловіка спокусила його колишня дружинаМого чоловіка спокусила його колишня дружина

Він людина добра, чуйна, від того і страждає. Ми познайомилися з Василем на роботі. Він був начальником мого відділу. Розумний, діяльний. У нього були таємно закохані багато дам в нашому

facebook