fbpx

Люди яких ми брали на роботу почали нас обманювати

Я завжди стараюся добре відноситися до людей. На дух не переношу брехню і нещирість. Це не для мене. Але іноді зустрічаються люди, після спілкування з якими я починаю задумуватися: а чи потрібно абсолютно до всіх так відноситися?

До чого це я? Так ось зараз розповім!Майже 5 років я працюю в одному офісі. Спочатку радів, що працюю в теплі, заробляю на життя, але поступово постійний нудний графік почав мене втомлювати.

Коли я познайомився з своєю майбутньою дружиною, мену було 26. Вона повністтю змінила моє життя. Ліля заразила мене своєю цілеспрямованісттю, дуже скоро ми відкрили власний бізнес, який доволі шивидко розвивався.

Але люди яких ми брали на роботу почали нас обманювати, брати гроші з каси, завищувати ціни. А одного разу я навіть підвищив їм оплату, для того щоб в них не було приводу красти, та це не допомогло.

В результаті недостача на кругленьку суму і відносно неприємна репутація на все місто. Я що хочу сказати, не кусай руку, з якої тебе годують, адже все повертається.

Related Post

Передала батончик далі, з проханням передати за проїздПередала батончик далі, з проханням передати за проїзд

Їду в маршрутці додому і раптом розумію, що грошей для оплати проїзду немає (гаманець забула на роботі). Що робити? Чим розплачуватися? Знайшла в сумочці в кишені купу різних дрібничок. Там

«Оля, привіт!». Озирнулося десять дівчат. Дівчат, які підходять під опис, дві. І знову я не знаю, хто з них «моя».«Оля, привіт!». Озирнулося десять дівчат. Дівчат, які підходять під опис, дві. І знову я не знаю, хто з них «моя».

Ця історія сталася ще в ті часи, коли мобільні телефони були тільки у найкрутіших хлопців. Я такої розкоші не мав. Якось я познайомився з приємною дівчиною. Тоді було модно шукати