fbpx

Мам, я раз не невістка, то який з мене спрос?

Ой, бідкається Катя, а що моя донька, не знаю, чи насправді така дурна, чи просто корчить таку з себе. Але хочу сказати, що розуму в тій голові мало.

От мама Кирила її на дух не переносить, або просто їх всеодно, не знаю, та вона її і за невістку не рахує. Я це доні своїй якось висказала. Кажу що, в Галини Єгорівни на умі, у неї є колишні невістка, тобто колишня дружила мого зятя, і старша, тобто жінка брата зятя, а моя не невістка виходить, чи що?

Я кажу, так а Аня твоя як на це реагує, ображається, чи ні, може її влаштовує так? – Та ясне діло що не влаштовує, але вона не хоче сварки мабуть тому і виправдовує її. Знаєш що каже?

– Мам, я раз не невістка, то який з мене спрос? А те що звонить рідко і майже не приїздить, то мені ж краще. Адже не суне носа свого туди куди не просять. Є такі сверухи які де не посій там вродить, а цій всеодно, мені що від цього гірше.

Раз в місяць приїде, дітям солодощів привезе, іноді подзвонить, якщо до Ромки не може добитися, та і все, зате мир і злагода.

А те що я не невістка, так це правда, а що, ми ж не розписані, хочу готую, хочу ні, хочу перу, хочу ні, я ж не зобов’язана, я ж не дружина і підморгує мені дочка, уявляєш?

Я після цього діалогу з подругою сіла і задумалася, невже її дочка дійсно така недалека, або ж вона розумніша ніж ми вродить вигляд що нічого не сталося.

Я б точно так не змогла, отак спокійно,вже в так само як Катя, істерику б влаштувала, скандал. От вам і молоде покоління, яке явно розумніше за нас, старої закалки.

Related Post

Не розумію, як я не помітила, що чоловік зраджує вже 10 роківНе розумію, як я не помітила, що чоловік зраджує вже 10 років

Ми одружені 22 роки, виховуємо двох дітей. Два місяці тому чоловік повідомив, що у нього інша: вони разом працюють, і він з нею він уже 10 років. Каже, його все