fbpx

Мама чоловіка вирішила мені зробити пакості, але не розрахувала з ким має справу

Після декрету я в влаштувклася нарешті на роботу, зарплата була не дуже висока, але всеодно ж гроші. Найбільше мені подобалося те, що діти були тепер більш менш самостійні і я могла хоч трішки часу присвятити собі і спілкуванню з друзями.

Тим не менш моя свекруха була вкрай незадоволена тим що я вийшла на роботу, бо ж тепер у мене будуть розв’язані руки і мені не доведеться просити про все її синочка, тепер я багато чого можу сама.

В один з днів я прийшла на роботу у піднесеному настрої, і дуже сильно здивувалася коли мені озвучили, що зовсім скоро мені доведеться їхати у відрядження. Вибору не було, тимпаче що це всього лише на 4 дні.

Я приїхала додому повідомити чоловіка і дітей, свекруха теж була у нас. Виліт був зранку о 10 годині, якраз була субота.

Звечора я почала збирати валізу. Свекруха ходила і скоса на мене дивилася. Я мала намір добряче виспатися, тому хотіла заклеїти валізу, запакувати її відразу і забути про неї аж до перельоту. Чоловік прийняв звістку про відрядження без особливого ентузіазму, але все ж відпустив.

Ніч, спимо, у нас чотирьохкімнатна квартира, в свій час об’єднали всі свої заощадження і нерухомість. В одній кімнаті наша спальня, дівчатка поки малі мають одну кімнату на двох, ще в одній розташувалася свекруха, остання як гостьова, але там стоїть велика й телевізор і основна шафа з одягом, купе на всю стіну.

Я встала попити води і чую що щось шелестить. Заходжу, тихцем, а там свекруха щось чаклує над моєю валізою, одне витягає, інше кладе. Ну думаю добре, я тобі покажу.

Зранку я прокинулася завчасно, акуратно перевірила що там не вистачало. Я була в шоці, вона напхала мені туди всілякий мотлох, а основне, скоріше за все випадково витягла мою робочу форму, а без неї нема сенсу кудись їхати.

Її я знайшла зім’ятою в шафі. Лишила все як є, в сумку кинула кілька речей, взяла запасну форму, і занесла пакет до сусідки, попросила щоб постояв, поки мої ще сплять.

Потім ми попрощалися і я поїхала з валізою, яку мені збирала Мама, і пакетом, вже цього вони вже не бачили.

Коротше кажучи вже з аеропорту я відправила їм кур’єром доставку валізи додому, з листівкою, де написала, що мене оштрафували за те що я не взяла свою форму робочу і тепер мені треба відпрацювати 4000 гривень, або компенсувати їх.

Телефон поставила на беззвучний, але не вимикала, раптом що з дітьми. Сама купила ще одну валізу, по дорозі в дешевому магазині ще кілька речей. Командировка видалася дуже гарною, можна сказати майже як відпустка.

Незважаючи на те, що мені все зіпсували, я вже на місці сходила по магазинам, не забувши завчасно прихопити кредитку чоловіка. Приїхала додому, а там мене чекав скандал.

Свекруха звинувачувала у всіх гріхах, питала де я була, якщо мене не пустили. Сказала як де, гроші відпрацьовувала, і ще й на нові речі заробила. Чоловіку потім все пояснила, він звісно гнівався що не попередила, але на маму більше. Зате тепер свекруха ні ногою до нас, бо як же це вона піде в квартиру гулящої за гроші невістки.

Related Post

Офісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругамиОфісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругами

Раніше для мене поняття робота і особисте життя були повною протилежністю. Строго дотримувалася правила, що плутати робочі відносини і особисті – це тільки собі шкодити. Так я думала приблизно 5-6

Стара циганка дала нам карту з точкою у лісі…Стара циганка дала нам карту з точкою у лісі…

Ця історія сталася зі мною близько п’яти років тому, на той момент я був простим хлопцем, який закінчував інститут. За всі чотири роки навчання я обзавівся безліччю друзів, багато з