Мама чоловіка вирішила мені зробити пакості, але не розрахувала з ким має справу

Після декрету я в влаштувклася нарешті на роботу, зарплата була не дуже висока, але всеодно ж гроші. Найбільше мені подобалося те, що діти були тепер більш менш самостійні і я могла хоч трішки часу присвятити собі і спілкуванню з друзями.

Тим не менш моя свекруха була вкрай незадоволена тим що я вийшла на роботу, бо ж тепер у мене будуть розв’язані руки і мені не доведеться просити про все її синочка, тепер я багато чого можу сама.

В один з днів я прийшла на роботу у піднесеному настрої, і дуже сильно здивувалася коли мені озвучили, що зовсім скоро мені доведеться їхати у відрядження. Вибору не було, тимпаче що це всього лише на 4 дні.

Я приїхала додому повідомити чоловіка і дітей, свекруха теж була у нас. Виліт був зранку о 10 годині, якраз була субота.

Звечора я почала збирати валізу. Свекруха ходила і скоса на мене дивилася. Я мала намір добряче виспатися, тому хотіла заклеїти валізу, запакувати її відразу і забути про неї аж до перельоту. Чоловік прийняв звістку про відрядження без особливого ентузіазму, але все ж відпустив.

Ніч, спимо, у нас чотирьохкімнатна квартира, в свій час об’єднали всі свої заощадження і нерухомість. В одній кімнаті наша спальня, дівчатка поки малі мають одну кімнату на двох, ще в одній розташувалася свекруха, остання як гостьова, але там стоїть велика й телевізор і основна шафа з одягом, купе на всю стіну.

Я встала попити води і чую що щось шелестить. Заходжу, тихцем, а там свекруха щось чаклує над моєю валізою, одне витягає, інше кладе. Ну думаю добре, я тобі покажу.

Зранку я прокинулася завчасно, акуратно перевірила що там не вистачало. Я була в шоці, вона напхала мені туди всілякий мотлох, а основне, скоріше за все випадково витягла мою робочу форму, а без неї нема сенсу кудись їхати.

Її я знайшла зім’ятою в шафі. Лишила все як є, в сумку кинула кілька речей, взяла запасну форму, і занесла пакет до сусідки, попросила щоб постояв, поки мої ще сплять.

Потім ми попрощалися і я поїхала з валізою, яку мені збирала Мама, і пакетом, вже цього вони вже не бачили.

Коротше кажучи вже з аеропорту я відправила їм кур’єром доставку валізи додому, з листівкою, де написала, що мене оштрафували за те що я не взяла свою форму робочу і тепер мені треба відпрацювати 4000 гривень, або компенсувати їх.

Телефон поставила на беззвучний, але не вимикала, раптом що з дітьми. Сама купила ще одну валізу, по дорозі в дешевому магазині ще кілька речей. Командировка видалася дуже гарною, можна сказати майже як відпустка.

Незважаючи на те, що мені все зіпсували, я вже на місці сходила по магазинам, не забувши завчасно прихопити кредитку чоловіка. Приїхала додому, а там мене чекав скандал.

Свекруха звинувачувала у всіх гріхах, питала де я була, якщо мене не пустили. Сказала як де, гроші відпрацьовувала, і ще й на нові речі заробила. Чоловіку потім все пояснила, він звісно гнівався що не попередила, але на маму більше. Зате тепер свекруха ні ногою до нас, бо як же це вона піде в квартиру гулящої за гроші невістки.

Related Post

Доглядали за бабусею, днями біля неї бігали, а вона квартиру церкві віддалаДоглядали за бабусею, днями біля неї бігали, а вона квартиру церкві віддала

Коли моя названа бабуся, мати мого вітчима сильно захворіла, Кості з жінкою Анею і маленькою донечкою на руках довелося переїхати до неї. Стара була просто нестерпною, не даремно Аня її

Моя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвавМоя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвав

Давно читаю сайт і сьогодні у мене, на жаль, теж з’явився привід написати сюди свою історію. Можливо, моя проблема комусь здасться не такою вже й страшною, але мені потрібні реальні

А коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на ОлексіяА коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на Олексія

– Світланка! Ти робиш велику помилку! Не треба виходити заміж за цього чоловіка! Від хороших чоловіків дружини ніколи не йдуть! Хороші чоловіки на вагу золота! – Дружина Саші від нього