Перейти до вмісту

Мама фарбувала шестирічну дівчинку в школу

Моя мама працює в салоні краси. Їй 70, і вона виглядає дуже і дуже, як сказати, ефектно. Ну в цілому, дами її віку сидять вдома і онукам займаються, а наша вирішила не тільки бачити щодня прекрасне, а і творити це.

Вона майстер макіяжу і манікюру. До неї такі клієнтки приходять, що дай Боже всім таких знайомств. А все через те, що виглядає вона дійсно непогано.

Ось тому ці жінки і впевнені, що майстер з досвідом, і гарним виглядом, допоможе їм стати красивішими.

Я не маю нічого проти маминої професії, адже вона не раз і мене виручала, особливо на якісь свята, чи події.

А як вона мене на весілля нафарбувала, я сама себе в дзеркалі не впізнала. І от, значить, народила я доньку, мама звісно, на 7 небі від щастя, буде кому нігті фарбувати і про креми розповідати.

Зараз їй 6, вона ходить до школи, іноді залишається в бабусі на ночліжку. Мама живе на іншому кінці міста, інших дітей і внуків в неї немає, тому вона в нашій Аринці душі не чає.

Ось я й сама рада була тому, що мама так вдалася нам допомагати, і мені інколи легше, адже можна з чоловіком наодинці побути, та і мамі якось веселіше, мала аж пищить так до бабці любить ходити.

Але я звернула увагу на те, що мама почала дарувати їй косметику. Дитячу, колись може пам’ятаєте така була “маленька фея”, ну от такого плану.

Я відразу навіть зраділа, бо ж в мене часу мало, я вся в роботі, а мама, виходить, дитину до гігієни привчає, до того, що слідкувати треба за собою. Я так зраділа, подякувала мамі.

А вона мою вдячність, мабуть, по-іншому якось сприйняла. Через тиждень були батьківські збори, а я якраз з кафе, там зустріч була ділова, мене мама зранку “намарафетила”.

І тут вчителька заявляє, що тепер ясно, в кого донька така, типу, мали б совість, дитині 6, нащо її так штукатурити. Я не зрозуміла спочатку, а потім дійшло.

Виявляється мама її в школу фарбувала. Мені це пояснила тим, що нічого поганого в цьому немає, адже робила легкий макіяж, і то не завжди.

Косметика якісна, дорога, не зіпсує обличчя. Я то вірю, що нічого страшного не станеться, але наше суспільство, наш соціум, ви ж самі знаєте, почнеться булінг і спроби вмити дитину.

Хоча, одного разу я побачила той макіяж, і чесно, мені самій сподобалось, трішки підправила брови олівцем, зволожуючий гель світло-рожевий для губ, рум’янець, ось і по макіяжу. Як тепер діяти, що робити? Може ви порадите?