fbpx

Мама і тато на мій подив замість підтримки почали критикувати і показувати негативні сторони. Моєму обуренню не було меж! Висловивши своє невдоволення я вирішила, що впораюся сама. Поїду до великого міста, знайду роботу і буду будувати життя за своїм сценарієм

У кожного з нас є батьки зі своїми поглядами й принципами. У них за плечима великий життєвий досвід, який в певний період намагаються перевести на вас. Я люблю своїх батьків, намагаюся допомагати їм у всьому. З боку дорослого життя розуміючи скільки вони для мене зробили. Адже всього кілька років тому все було по іншому.

Закінчивши інститут, з дипломом на руках і безліччю амбіцій було прийнято рішення штурмувати це життя. Скільки було побудовано планів, скільки надій на світле майбутнє роїлося в молодій голові. З позитивним настроєм я виклала плани батькам.

Вони на мій подив замість підтримки почали критикувати та показувати негативні сторони. Моєму обуренню не було меж! Висловивши своє невдоволення я вирішила, що впораюся сама. Поїду до великого міста, знайду роботу і буду будувати життя за своїм сценарієм.

Мені здавалося, що думка батька закостеніла в його часі. Є у нього налагоджений план подій від якого сам не відходить і дитині не дасть. Мама просто боїться відпустити доньку, тому розповідає страшні казки про самостійне життя.

Було дуже прикро не одержати підтримки.
Рішення було прийнято, я пішла за своєю мрією. Йшли роки. На шляху зустрічалося хороше і погане, обман і гірка правда, зрада і вірність. Іноді здавалося, сил більше немає. Втомилася боротися.

У такі моменти я брала відпустку, приїжджала в рідну домівку і скинувши тягар соціального життя насолоджувалася безпекою. Адже тільки в рідній домівці можна зустріти п’янкий спокій і щиру турботу.

Батьки не зрадять, не засудять, а будуть завжди щиро любити. Мені знадобилося кілька років для того, щоб зрозуміти негативні картини життя і малювали виключно через хвилювання.

Зате тепер я точно знаю, в особі батьків у мене є надійний тил і місце де можна набратися сил для подальшого штурму життя.

Related Post

Що же ми наробили??? – Оля та Катя пожалкували, про те, що втрутилися у потойбічнеЩо же ми наробили??? – Оля та Катя пожалкували, про те, що втрутилися у потойбічне

Дві дівчинки вирішили викликати духів. Їм це здалося дуже кумедним. Одна з цих дівчаток спочатку прочитала на якомусь сайті про цього духа хтось писав, що після цього у них почалися