Мама йому тихо на вухо сказала: “Я не знаю, звичайно, ваших … захоплень, але нехай Ірочка хоча б в нічній сорочці залазить в шафу, а то відморозить собі що-небудь”.

Ми з майбутнім чоловіком познайомилися в Львові. Залишилися в місті після навчання. Нам з чоловіком пощастило залишитися в Львові, тому що обом запропонували роботу на останньому курсі. Перший рік жили разом. Він не бачив моїх батьків, а я його.

Все у нас було добре. Вирішили одружитися. Саме час познайомитися з батьками, правда?

Спочатку вирішили познайомитися з моїми батьками. Так, зідзвонювалися по відеозв’язку, але це не те … Приїхали до батьків вже пізно. Увечері повечеряли, поспілкувалися, посміялися … Чоловік справив непогане враження на моїх батьків.

Уже майже дві години ночі. Мама постелила в кімнаті, де раніше жила я. Мій хлопець прийняв душ першим і пішов в кімнату. За ідеєю я повинна була лягти наступною, так як попрямувала в душ відразу після нього, але затрималася на кухні – розмовляла з татом. Мама чомусь вирішила, що хлопець з нами на кухні. Відкрила кімнату, а чоловік схопив її за торс, мама впустила казан на підлогу, кришка полетіла в бік, гуркіт жахливий.

Мама від несподіванки закричала, мій хлопець теж. Ми з татом прибігли в кімнату. А мама з моїм хлопцем так і завмерли. Видно було, що хлопець був злегка в шоці.

Папа видав з ходу: “Ти не ту жінку лапав, ось твоя”, і підштовхнув мене вперед. Ми посміялися. Виявляється, хлопець стояв і чекав мене біля дверей, хотів зловити, коли я увійшла б в кімнату.

Зате коли ми приїхали до його батьків, я хотіла пожартувати над хлопцем. Прокинулася занадто рано, не могла заснути. Вирішила теж налякати хлопця, залізла в шафу на нижню полицю. Але заснула в шафі. Прокинулася, коли дверцята шафи відкрила його мама. Виявляється я так майже три години спала в шафі.

Було дуже соромно і смішно.

Коли їхали, почула, як мама хлопця йому тихо на вухо сказала: “Я не знаю, звичайно, ваших … захоплень, але нехай хоча б в нічній сорочці залазить в шафу, а то відморозить собі що-небудь”.

Як же наші батьки сміялися, коли зустрілися і поділилися цими історіями одне з одним.

You cannot copy content of this page