Мама каже, що чоловік користується мною і моїм житлом

Скажу відразу, що мені не 18 років. Маю вищу освіту. Працюю в навколодержавні структурі. Заробляю дуже непогано. Настільки непогано, що без іпотеки змогла купити собі трикімнатну квартиру. Не в центрі, звичайно, але все ж!

Якщо дивитися з боку, то в моєму житті все ідеально: хороша робота, відмінні друзі, є житло. Ось тільки люблячої людини не було до останнього часу.

Але доля немов сама нас підштовхнула одне до одного. Я оформляла одну зі стін декоративною цеглою. Поїхала на Будбазу за гіпсом, малярським скотчем, ґрунтовкою і фарбами.

Підвести мене запропонував водій, який доставляв замовлення. Поки їхали він розпитував, навіщо мені стільки гіпсової штукатурки і грунтовки. Розповіла, що хочу зробити в кімнаті.

Він запропонував допомогу в цій роботі. Так в чотири руки і розмітили стіну, а потім і замазали штукатуркою. Упоралися за неділю. Втомилися жахливо. Дивне побачення? Ну може бути.

Я запропонувала гроші, але він відмовився. Тоді я наполягла на тому, щоб пригостити його вечерею. Замовили піцу з квасом. Сиділи всі замурзані і прямо на підлозі їли піцу. Ось таке дивне перше побачення. Чоловік став майже кожен день робити мені невеликі смачні подарунки, квіти, набір викруток.

Набір викруток, до речі, взагалі крутезний – магнітні головки, сталь така, що ніякі капелюшки саморізів не зіпсують їх. І під що завгодно: прямі, хрестові, позідрайв, трилопатеві … Мрія! Варто, мабуть, стільки, скільки всі інші презенти разом узяті. Але я оцінила – придатна річ!

Чоловік на три роки молодший за мене. Купив вантажну газельку, розвозить будматеріали. Працює фактично сам на себе. Уклав договір з базою. Майже вся виручка – в його кишеню.

Проти наших відносин тільки моя мама. Каже, що я гідна кращого, а не цього “вантажника”. Не розумію свою маму. Мене чоловік любить, зустрічається точно не з корисливих цілей. Веселий і розумний. З ним не засумуєш … Чого мамі треба? Щоб мене по-справжньому любив чоловік або щоб я знайшла ходячий гаманець ?! Уже два місяці як живемо разом. Поки його квартира пустує. Думаємо здавати її.

Мама каже, що він користується мною і моїм житлом. Ну не знаю … виглядає все навпаки. Він уже в двох кімнатах ремонт фактично доробив. А поки був етап “брудної” роботи, ми жили у нього. Що не так?

You cannot copy content of this page