Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”

Свою дружину знав ще з дитячого садка. Вона була найпопулярнішою і крутою дівчинкою групи, тому що знала дорослі лайки. Мама ще тоді мені говорила, щоб я з нею не водився, тому що вона може поганому навчити. Ех … цікаво, як би склалося життя, якби мама одного разу цього не сказала ?!

Коли я був маленьким, то мені дуже хотілося дізнатися, чому такому поганому могла навчити ця дівчинка. І якось я весь день проходив за нею, умовляючи навчити мене чомусь поганому.

Ближче до обіду вона після чергового прохання повернулась і сказала мені: “Як же ти мене заї … в!”. Потім я ходив і питав як. А люди питали, що означало останнє слово. Увечері я запитав у мами, що означає слово “заї … в”. Я весь вечір простояв у кутку за цей мат.

Хоча до сих пір не розумію, за що мене тоді покарали. Ну сказав – і сказав! Поясни, що це непристойне слово і використовувати його без зайвої необхідності не потрібно.

Тоді я перестав питати у мами значення слів. Зате дівчинка стала для мене справжнім магнітом. Ми стали кращими друзями. Спеціально заради неї збігав зі свого двору і робив подорож аж в 7 кварталів, щоб погуляти з тією дівчинкою. Мамі, звісно, брехав.

Вже до школи я знав мову лайки на відмінно. Пішов, так би мовити, підготовленим. )))

У школі ми вчилися в різних класах, але майже кожну перерву проводили разом. У тринадцять років ми з нею вперше поцілувалися. Одружилися під час навчання в університеті.

Моя дружина і зараз матюкається, але в міру. Моя мама каже, що я одружився на цій дівчинці на зло їй. )))

З дитинства моя дружина росла без матері з батьком. Її батько був столяром. Мабуть, не завжди “фільтрував” свою мову в присутності дитини.

Але на захист її батька скажу, що він її ніколи не ображав і ростив як умів. Моя дружина – чудова людина. Вона пряма, трохи грубувата, але дуже чесна. Стала прекрасною жінкою. Але матюкатися менше не стала. )))

You cannot copy content of this page