fbpx

Мама мені говорила, що я повинна дуже гарно їсти, щоб годувати свою новонароджену дитину, так я і набрала зайвих кіло. Чоловіку це не сподобалося, він соромився йти зі мною до друга

Я ніколи не була схильна до повноти, тому додаток зайвих кілограмів під час вагітності мене не сильно турбував. Думала, що після пологів все стане на свої місця. Але на мій подив я не тільки не схудла, але навіть навпаки, моя вага постійно збільшувався.

Поки годувала дитину, то ні про яких дієтах і мови бути не могло. Я повинна була їсти, щоб дитина була здорова.

Зараз я вже можу приділити увагу собі і трохи схуднути, але як виявилося, це не так просто. Ні фізичні вправи, ні дієти не могли повернути мені колишню струнку фігуру.

Я стала дратівливою, нічого не хотілося купувати з одягу. Але коли нас запросив на весілля друг чоловіка, мені потрібно було купити якесь нове плаття для цього заходу. Я вибирала одяг, і коли міряла чергову сукню, чоловік не витримав і сказав, що краще мені сидіти вдома, ніж йти в такому вигляді.

Після його слів я зрозуміла, що треба щось робити, інакше він зовсім втратить до мене всякий інтерес (та його, якщо чесно, вже і не було особливо).

І, на жаль, не помилилася: випадково дізналася, що у нього на роботі роман з молодою дівчиною. Спочатку робила вигляд, що я нічого не знаю, хоча було дуже важко прикидатися. Думала, що все само собою вирішиться, він же не збирається йти з сім’ї, адже у нас маленька дитина.

Непомітно для себе я трохи схудла, потім почала шукати дієти в інтернеті. Навіть серйозно розглядала можливість обстеження і лікування в Ізраїлі, але полінувалася летіти так далеко, та й грошей було шкода, якщо чесно.

Ще позначалися мої переживання через зраду чоловіка. Уже змогла носити одяг той, що купувала до пологів, стала помітно стрункішою, але це не врятувало становище – чоловік пішов від мене до тієї дівчини.

Тепер я струнка, молода і самотня. І справа була зовсім не в моїй фігурі, просто вже не було кохання з його боку. Тепер я згадую його неувагу до мене, коли я була вагітна, тоді я цього не помічала.

Та й коли намагалася схуднути, то не знайшла підтримки, одні докори.  Любов поступово зійшла нанівець, а я навіть не помітила, коли це сталося.
Не знаю, що буду робити, але сподіваюся впоратися і намагаюся не розкисати.

Related Post

Офісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругамиОфісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругами

Раніше для мене поняття робота і особисте життя були повною протилежністю. Строго дотримувалася правила, що плутати робочі відносини і особисті – це тільки собі шкодити. Так я думала приблизно 5-6

Якщо щось не виходить, хлопець впадає в лють і ламає речіЯкщо щось не виходить, хлопець впадає в лють і ламає речі

Зустрічаємося недовго, недавно стали жити разом. Мій хлопець спокійний, тихий, добрий, трохи інтроверт, любить все планувати. І якщо щось в побуті йде не так, як потрібно йому, він приходить в