Мама мені сказала, що йому потрібно в психлікарню, а я розлучилася зі своїм чоловіком, тому що він так і не встиг подорослішати

Нещодавно розлучилася з чоловіком. Причин для припинення спілкування було багато, але головна – я втомилася від його концертів.

Не бачила ніколи людей настільки емоційних, показушних і спраглих загальної уваги.

Кожен новий день – немов похід в театр. Сьогодні він вдає з себе ревнивця і “мужика”, а завтра романтичний П’єро, плаче з приводу і без.

Не думала, що від людини можна настільки сильно втомлюватися емоційно. Можливо, йому здавалося, що він дуже темпераментний і мінливий чоловік, а за фактом все це виглядало смішно … Станіславський би йому точно б не повірив.

Вранці міг влаштувати скандал. Просто так, на рівному місці … ну настрій у нього зіпсувати комусь настрій.

А ввечері як ні в чому не бувало себе вів.

Моя мама після спілкування з ним сказала, що йому потрібна психіатрична допомога. Але насправді він просто. хотів бути в центрі уваги. Але чомусь не встиг подорослішати.

Related Post

Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?

У нашій комунальній квартирі живе жінка з двома маленькими дітьми, 6 і 7 років, які бігають і кричать весь день і у себе в кімнаті, і в місцях загального користування.

facebook