fbpx

Мама мого чоловіка обурилася: “Так ви дурні! Навіщо Вам іпотека? Кредити – це ж жахливо! І відразу квартира! Починайте, як ми з батьком, з кімнати! Намагалася донести думку: “Я ж в положенні! Там будуть перспективи і для нас і для дитини”

У мене жахлива свекруха.

А Ви знали, як етимологічний словник розкриває слово “свекруха”? Старе значення “всіх кров”, тобто людина, від якої йде рід. Тільки для мене це має абсолютно інше значення – пити у всіх кров.

Я дев’ять років в шлюбі намагалася знайти спільну мову зі своєю свекрухою. Часто робила, як вона радила, прислухалася, намагалася нормально спілкуватися. Але це людина, якій все не так.

Купили фотоапарат? Навіщо? До чого такі витрати. Хочете на море? Ось ще! Рулювала в нашому гаманці по повній до одного моменту.

Ми назбирали початковий внесок на іпотеку. Коли вона дізналася, що збираємося брати двокімнатну квартиру, та ще в обласному місті, весь будинок оглух від її криків. Так ви дурні! Навіщо Вам іпотека? Кредити – це ж жахливо! І відразу квартира!

Починайте, як ми з батьком, з кімнати! Намагалася донести думку: “Я ж в положенні! Там будуть перспективи і для нас і для дитини”.

Марно. Знайшли трикімнатну квартиру дешеву, з ремонтом, купили на місці. Нікуди не поїхали.
Потім сестра чоловіка вирішила підкорювати місто. Поїхала в столицю, нічого не вийшло. Дізналася я постфактум. Свекруха мені душевно зі сльозами потім розповідала моїми ж доводами, чому його сестрі потрібно жити у великому місті. Приїхали, називається.

Було ще багато чого, вони купили двері, як у нас у квартирі, спліт-систему, килимове покриття поклали. Роблячи все це з коментарями, які ми дурні.

Нещодавно чоловік втратив хорошу роботу. Іпотеку не тягнемо. Я сама поїхала у столицю, найняла квартиру на перші зароблені гроші. Приїхав чоловік, перевезли дитину. Тепер ми добре заробляємо обидва і платимо за дві квартири: іпотеку – платити ще 5 років, і знімне житло. Багаті ж.

Його сестра приїхала сюди ж. Попрацювала, подивилася і вирішила, візьму теж іпотеку! Так в столиці, чого там робити те, вдома! Свекор бере споживчий кредит на перший внесок для неї, однокімнатна квартира вже куплена. Вона розумна!

Мораль цієї історії проста! Робіть все те, що вважаєте за потрібне. Хорошим для всіх ніколи не вийде бути, а натиснення на своє “я” призводить до стресу і неврозу.

Related Post

Заміжня, в декреті, але страждаю через колишнього коханцяЗаміжня, в декреті, але страждаю через колишнього коханця

Я заміжня, недавно пішла в декрет. Але продовжую спілкуватися зі своїм начальником, з яким до недавнього часу були відносини. Ми не обговорювали, що між нами, хоча я і просила його

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто