Перейти до вмісту

Мама молодиться, вимагає від онуків не називати її бабусею і виглядає дуже безглуздо, але сама цього не помічає

Мама молодиться, вимагає від онуків не називати її бабусею і виглядає дуже безглуздо, але сама цього не помічає.

Моя мама намагається вдати, що роки над нею не владні, і їй так само двадцять років. От мені, її дочці, тридцять, а мамі двадцять.
Це відбивається на манері спілкування, зовнішньому вигляді та взагалі поведінці. Мало того, що така поведінка дратує, то ще й виглядає дуже безглуздо.
Добре, коли жінка намагається зберегти молодість, стильно одягається, стежить за собою і таке інше. Але у мами це все набуває якихось гіперболізованих рис.

 

Одягається вона не за віком, фарбується дуже яскраво, намагається поводитися, як дівчинка-приспівочка, але від дами за п’ятдесят чекаєш зовсім іншого.А по мамі добре видно, що їй п’ятдесят. Всі її хитрощі тільки додають їй віку, підкреслюючи, що вона застара для своїх нарядів та біжутерії.
З онуками мама теж намагається не спілкуватися, їй ніколи, у молоденьких дівчаток не буває онуків. Вона їм забороняє називати себе бабусею, тільки на ім’я.

 

Моєму чоловікові вона теж забороняє називати себе по імені-по-батькові, це ж її старить. Тільки на ім’я, причому не Софія, а Софі, з французьким наголосом на останній склад.Чоловік відверто ірже на піонеркою-пенсіонеркою, а мені дуже неприємно. Особливо коли збирається якесь сімейне свято, де є свекри.

 

Мама у своїх обтягуючих речах з яскравими принтами і шаром штукатурки на обличчі виглядає старше за свекруху, хоч і молодшу від тієї на три роки.Але свекруха не намагається виглядати як молодка. Вона дуже доглянута жінка, одягається красиво, фарбується без перегинів і виглядає молодшою за свої роки за рахунок цього.

 

Мама ж зі своїм зовнішнім виглядом викликає лише роздратування. Як і її поведінка. Усі ці дивні недоречні смішки, спроби показати, що вона в курсі молодіжних справ.Свекри виховані люди, вони не звертають на це уваги і мені за мамину поведінку не висловлюють, але все одно дуже неприємно.

 

Почалося це все, коли мій старший син почав белькотіти і назвав мою маму “баба”. Мама тоді так обурилася, зажадала, щоб я не вчила дитину таким “обзиванням”.І пішло-поїхало. Мама стала всім навколишнім і собі доводити, що ніяка вона не бабуся, а молода особа, але робила це дивним чином.

 

Могла б записатися в басейн або змінити зачіску, та хоч підтяжку обличчя зробити, щоб якось приховати роки, але мама вирішила одягатися “стильно модно молодіжно”.

 

Постриглася чортзна-як, стала наносити такий шар макіяжу, що стіни в під’їзді заздрять. Заборонила називати її інакше як Софі. Навіть мене намагалася перевчити, але я відмовилася від цього. Ще я маму Софі не називала, що за дурощі? Вона навіть місяць зі мною не спілкувалася з цього приводу.

 

Мама сама не бачить, що виглядає безглуздо. Вбрання їй не йдуть, макіяж підкреслює те, що повинен приховати, а дивна поведінка інфантилки створює образ дурненької дівчинки.Але її саму все влаштовує, а мені хоч під землю провались. У онуків є одна бабуся та одна Софі невиразного віку.