Мама обдурила мене, як циганка дурня на вокзалі. Але від циганки на вокзалі цього очікувати можна, а от я від своєї мами такого точно не очікувала

Мама обдурила мене, як циганка дурня на вокзалі. Але від циганки на вокзалі цього очікувати можна, а от я від своєї мами такого точно не очікувала.

Тепер мама не розуміє, чого це я стала дибки, не хочу з нею спілкуватися і збираюся продавати свою частку у квартирі. Як це я посміла, так із сім’єю вчинити?

Так само як сім’я вчинила зі мною. Точніше, як мама зі мною вчинила, брат просто тупий, йому б така схема і на думку не спала, але про нього матуся подбала.

У нас із братом різниця у п’ять років. Коли я закінчила університет і повернулася до батьківського дому, він якраз поїхав навчатися.

Я вирішила збирати на свою квартиру, а поки що пожити у мами, якраз брат кімнату звільнив. Думала, накопичу грошей на іпотеку, доки з мамою живу. Влаштувалася на роботу, потроху відкладала на квартиру. Частину грошей віддавала мамі за комуналку, частина йшла на продукти, частина в запас, на себе залишалися копійки.

Але я розуміла, що якби жила окремо, то все було б ще сумніше. Тому я не втрачала надії, і старанно працювала, намагаючись вибитися на більш грошове місце.

Мама тим часом крутила роман із якимось мужиком, тому навіть не щодня ночувала вдома. Мене її стосунки не чіпали, вона доросла вільна жінка, тим більше що до нас у квартиру вона його не тягла.

Квартира, в якій ми жили, належала нам з мамою в рівних частках, тобто маю право власності на половину квартири.

Так розпорядилася бабуся, якій це житло раніше належало. Брата тоді ще у проєкті не було, тому його частки у квартирі не передбачалося. Свого онука бабуся, на жаль, не побачила.

Планів на цю квартиру я не мала. Я розуміла, що це мамине єдине житло, якщо продавати та ділити, то доведеться їй брати іпотеку, а це проблематично.

Тому вирішила я на окрему квартиру заробляти сама. Але тему із квартирою порушила сама мама. Вона запропонувала мені викупити її частку.

Виявилося, що в неї з тим чоловіком все серйозно, вони хочуть розписатись і разом жити. Він продав вже свою квартиру, почав будувати будинок, а мама хоче продати мені свою частку і вкластися в будівництво, щоб потім вона себе там відчувала господинею, а не в приймах.

Пропозиція була дуже привабливою, тому що в іпотеку я планувала брати однокімнатну, на двокімнатну довелося б заробляти довго, а тут виходить, що викупивши у мами частку я стану єдиною власницею квартири.

Брат вже заявив, що в наше болото повертатися не збирається, тож у мами жодних моральних мук із приводу того, що синочку ніде житиме, не було.

Я з пропозицією погодилася, але попросила дати мені ще час, щоби накопичити гроші, не хотілося лізти в кредити. Мама сказала, що проблем немає, весілля вони планують майже через рік, бо хочуть відсвяткувати все урочисто, а на це потрібні гроші.

Ми з мамою досягли усної домовленості, після чого я почала працювати як проклята. Знайшла собі ще одну роботу, бралася за разові підробітки, бо ніколи моя квартира не була до мене така близька.

До маминого весілля у мене було зібрано потрібну суму. Ми домовилися, що я віддаю мамі гроші, а вона мені дарує свою частку, пояснила, що так юридично простіше. Я їй і повірила, це ж мама.

Потім закрутилися з її весіллям, ще брат приїхав і всіх приголомшив тим, що його відрахували загалом тема з квартирою відійшла на другий план.

Мама тоді вже переїхала до свого чоловіка, а брат жив у мене, бо його не було куди подіти. Але в нас з ним була домовленість, що він має три місяці, щоб знайти роботу та орендувати житло.

Брат скривився, заявив, що взагалі не збирається залишатися у місті, поїде знову до столиці, там працюватиме. Тільки мамине весілля пройде і поїде.

Мамине весілля минуло, ще минуло три тижні, а брат нікуди не збирається. Їсть, п’є, бардак розводить. Я почала йому вже вказувати на двері, а він вигадує відмовки.

Мабуть, брат і поскаржився мамі, що я його з хати жену. Вона мені дзвонить і починається дуже цікава розмова.
– А чого ти його женеш? Це наполовину і його квартира.

І я чую дуже цікаву історію, що мама після історії брата вирішила, що не може залишити його без житла, якщо так вийшло. Тож свою частку вона оформила на брата. Гроші, дала я, а половина квартири відійшла братові, мабуть, як подарунок на виліт з університету!

Я зажадала від мами повернути гроші, але вона сказала, що вони вже вкладенні у будівництво. На цьому місці у мене скінчилися навіть мати.

Мама тепер у чорному списку, я її знати не хочу. Брату я запропонувала викупити мою частку, але йому нема на що, тому я продам її іншим людям. Якщо брат захоче продати квартиру – ще краще, простіше продавати.

А потім я візьму гроші та поїду якомога далі від матері, тому що не хочу з нею навіть випадково зустрічатися після того, що вона зробила.

You cannot copy content of this page