Мама проти моєї дівчини, тому що вона працює офіціанткою…

Я інженер. Працюю у великій фірмі, дохід стабільний, кожні три роки – підвищення і / або збільшення зарплати. У компанії я на хорошому рахунку, за майбутнє спокійний. Знімаю квартиру, мама-пенсіонерка живе одна, батька не стало 5 років тому.

З тих пір щось в голові мами клацнуло, і вона всю свою увагу перемкнула на мене. Я часто до неї заїжджаю, плюс у неї є подруги, з якими вона проводить час.

За ідеєю, нудьгувати матері колись: то походи в театр (ну це до карантину, звичайно), то поїздки на дачу, але віддавати свою любов і турботу стало нікому. Пропонував завести собаку, але вона відмовилася.

У підсумку вся її увага прикута до мене і мого особистого життя. Нещодавно я познайомився з дівчиною в кафе. Там вона працює офіціанткою.

Приємна, мила, добра, без пафосу. Почала підробляти в кафе на останньому курсі, але після закінчення інституту так і не змогла влаштуватися на іншу роботу, тому чекає підвищення до адміністратора, а потім – менеджера. Кар’єрне зростання в закладі є.

Коли моя мама дізналася, чим займається моя дівчина, то почала виступати різко проти. Мовляв, офіціантка – не рівня її синові-інженеру.

Навіть знайомити не збираюся найближчим часом, щоб вона не принизила мою кохану.

А ваші батьки вважали, що ваші партнери – вам не рівня?

Related Post

Дочка пішла подивитися, що там за туманом і загубиласяДочка пішла подивитися, що там за туманом і загубилася

Я живу в невеликому містечку на півночі України. Кілька років тому я з дружиною відкрили свій невеликий бізнес – маленький магазинчик «Все для кухні». Один раз в місяць мій постачальник

Мама хоче, щоб я пішла від чоловіка і жила з неюМама хоче, щоб я пішла від чоловіка і жила з нею

Моїй мамі – 69 років. Нещодавно вона сильно посварилася з моїм чоловіком при мені, вони ображали одне одного, а я не могла їх заспокоїти. Потім мама по телефону висловила мені

facebook