Мама разом з усією ріднею переживає за мою двоюрідну сестру Машу, якій в житті не щастить

Мама разом з усією ріднею переживає за мою двоюрідну сестру Машу, якій в житті не щастить. А я, яка каже, що якби Маша частіше користувалася мозком, то не мала б таких проблем.

Мене ще зі школи дратувало ставлення до Мащі. Наші з нею мами дружні, тому про сестру я чула дуже часто, особливо про її “невдачі”. Маша отримала двійку у школі?

Не пощастило дівчинці, вчителька її не злюбила, от і труїть дитину. Перевели до іншої школи, а там Маші все ще не щастить. То може справа не у вчителях, а в Маші, яка лінується й нічого не вчить?

Згодом Маші не пощастило з університетом, її туди не взяли. Звісно, ​​ця тітка для себе та оточуючих пояснила це тим, що Маші не пощастило, набрали заможних дітей за гроші, а нормальні діти вступити не змогли. Знову повертаємося до того питання, що Маша до пуття не вчилася, тому зовсім не дивує, що вона не вступила.

Мене розривало, коли тітка нарікала, що мені ось пощастило, і школу з медаллю закінчила, і до університету вступила. Пощастило! Я для цього результату працювала десять років, річ не в везінні.

Поки я вчилася, Маші знову не пощастило, вона зустрічалася з хлопчиком і випадково залетіла. Виявилося, що хлопчик не визнавав контрацепцію, а Маша з ним погоджувалася.

Далі почалися інші невдачі. Хлопчик Машу покинув, відмовився хоч якось брати участь у житті дитини та втік.

А бідолашна Маша навіть не згадала прізвище цього хлопчика, якось не вважала за потрібне. Тому навіть знайти його не можуть, позов подавати нема на кого.

Невдачлива Маша стала матір’ю одиначкою, але з обов’язками матері якось не дуже справлялася. Освіти немає, роботи немає, бажання займатися дитиною немає.

Тітка тягла Машу на собі, не забуваючи регулярно обдзвонювати родичів, щоб ті теж грошей на невдачливу Машу підкинули. Бо не щастить дівчинці.

Сама Маша займалася пошуком свого кохання, бо як же без нього можна жити? Без освіти можна, а от без кохання ну ніяк. Але Маші знову не пощастило, але зрозуміли це не одразу.

Познайомилася з мужиком, який ще під час їхнього цукерково-букетного періоду почав на неї руку піймати, приходив миритися напідпитку і поводився дуже нахабно.

Що зробить нормальна дівчина коли в неї такий чоловік? Пошле його до біса. А що робить Маша? Іде за нього заміж. Прямо з синцем, який він їй поставив перед весіллям.

Чотири роки Маша постійно скаржилася на чоловіка, який піймає на неї руку, але не розлучалася. А потім чоловік сам від неї пішов, коли дізнався, що вона чекає від нього дитину.

Знову Маші не пощастило, але тут вона бодай знає прізвище обранця, у дитини батько буде хоч за документами. Вже позитивна динаміка.

Тітка знову забирає Машу до себе, а рідня починає активно збирати кошти для невдачливої ​​Маші, а то як вона так жити буде?

Колишній чоловік аліменти не платить, десь ховається Маша з двома дітьми на шиї у своєї матері. Ні професії, ні освіти, ні розуму, ні фантазії.

Нещодавно тітка знову дзвонила, що треба грошей. Я з мамою посварилася на цю тему. Скільки можна? Маша дітей плодить, а вся рідня скидатиметься?
– Як не допомогти? Маші так не щастить по життю, – зітхнула мама.

Не щастить – це не про Машу. Маша в нас просто не користується мізками. А тим органом, яким вона найчастіше користується, багато не надумаєш.

На маму я обурена. Сказала їй, що якщо в неї є зайві гроші, то краще б мені дала, я курси які то б пройшла. Чи нашим захисникам би донати кидала. А з Машею і так все зрозуміло, там діла не буде.

You cannot copy content of this page