Мама щось «наспівала» колишній невістці про те, що мій брат хоче забути старі образи, тому просить її прийти на урочистість, як подругу сім’ї. Звичайно, Олег не знав про «свої» наміри, тому мало не влаштував скандал прямо в ресторані. Олена швидко зрозуміла, що її підставили, сказала короткий тост і пішла. Проте наречена Катя була сама не своя, навіть трохи не знепритомніла. Чи варто говорити, чому нова дружина Олега не має бажання дружити зі свекрухою

Моя мама дуже добре спілкувалася з першою дружиною старшого сина Олега Оленою. У них були спільні знайомі, інтереси та любов до себе. Олена – з тих дівчат, яких називають Барбі.

Нарощені вії, волосся, нігті та ще Бог знає що – це все про мою першу невістку. Коли Олег покинув Олену, я, якщо чесно, зітхнула з полегшенням. Щоправда, це стало справжньою трагедією, але не для брата, а для нашої мами.

Зараз в Олега нова дружина, але спочатку мама намагалася допомогти йому «повернути» колишню дружину. Звісно, що з цієї витівки нічого не вийшло. В результаті, мама втратила стару невістку та зіпсувала стосунки з новою.

Я досі не можу зрозуміти, що пов’язувало мого брата з першою дружиною. Олені явно потрібен був чоловік, який би її утримував і сплачував нескінченні походи до косметолога, та походи по крамницях.

Олег не зміг довго тягнути таку “красу”, і молоді через рік після весілля розійшлися без жалю. Сльози по їхньому розлученню лила тільки наша з братом мама. Річ у тім, що вона білоручка за своєю натурою.

Мама любила обговорювати з Оленою останні тенденції моди та ходити на всілякі манікюри-педикюри. Після розлучення сина вона фактично втратила подругу і зайвий привід попліткувати.

Чесно кажучи, мати могла б продовжувати спілкування з першою невісткою і без участі Олега, але та переїхала в інше місто, щоб не перетинатися з колишнім. Щоправда, коли періодично Олена таки з’являлася в рідних пенатах, мама «випадково» підлаштовувала їх з Олегом зустріч.

Спочатку це було навіть смішно, потім брат почав злитися, розуміючи, чому він бачиться з колишньою дружиною. Але потім просто прийшов у сказ, бо чітко сказав матері, що в нього з’явилася нова дівчина Катя, і він має намір на ній одружитися. Маму, проте, це не зупинило.

Апофеозом усьому стало запрошення Олени на весілля до Олега. Мама щось «наспівала» колишній невістці про те, що мій брат хоче забути старі образи, тому просить її прийти на урочистість, як подругу сім’ї.

Звичайно, Олег не знав про «свої» наміри, тому мало не влаштував скандал прямо в ресторані. Олена швидко зрозуміла, що її підставили, сказала короткий тост і пішла.

Проте наречена Катя була сама не своя, навіть трохи не знепритомніла. Чи варто говорити, чому нова дружина Олега не має бажання дружити зі свекрухою. Я неодноразово намагалася поговорити з матір’ю про те, що не варто плутати свої бажання та потреби сина.

Олена ніколи не підходила Олегу. Ось, тільки мама і слухати нічого не хоче, вдаючи, що не розуміє, про що я їй говорю. Потрібно сказати, що нова дружина Олега Катя набагато більше йому підходить.

Вона – весела, проста, чудово готує і шалено любить мого брата. Спочатку, після знайомства з нашою мамою, дівчина намагалася догодити майбутній свекрусі. Вона приходила до неї з випічкою, допомагала по дому та дарувала подарунки.

Але після ситуації на весіллі вона явно викреслила свекруху зі списку своїх гостей. Катя не буває у нас вдома і не вітає матір чоловіка навіть із Днем народження. Мама непогано постаралася, щоб зіпсувати стосунки з новою невісткою. І я цілком і повністю підтримую поведінку братової дружини.

Катя з Олегом прожили у шлюбі вже три роки. Місяць тому у них з’явились дві дівчинки-двійнята. При цьому наша мама останньої дізналася про те що Катя в положені, а малюків наживо вона жодного разу не бачила.

Катя одразу заявила, що не бажає бачити свекруху на своєму порозі. Щоправда, показати фотографії онучок все ж таки дозволила. Мама ж щиро дивується такій поведінці невістки:

– Ні, ну ти тільки подумай, куди це годиться: не пускати бабусю до рідних онучок? Хіба так можна?
– Мамо, адже ти сама в цьому винна. Невже ти забула, як не раз намагалася звести Олега з колишньою? – нагадала я.
– То це коли було? До того ж у мене були претензії до Каті, а не до онучок, – відповіла мені мати.

Загалом, мама щиро не розуміє, у чому вона завинила. Ну а я їй чим можу допомогти?

You cannot copy content of this page