Мама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не має

У моїх батьків нас було двоє: я і брат. Папи нашого не стало кілька років тому, мама залишилася одна. Вона живе в місті, тому, коли вона залишилася без тата, все більше часу стала проводити на дачі, адже їй подобається садити і доглядати за грядками, квітами, вона відпочиває там, а я радію, що у неї є своє заняття: вона не сумує .

Я 7 років тому вийшла заміж, ми з чоловіком взяли квартиру в кредит і доводиться зараз економити на всьому, адже кожен місяць віддаємо гроші в банк.

У нас ще є донечка, 5 років нашої красуні. Загалом, я щаслива, що маю таку хорошу сім’ю. Хоча нам зараз непросто, але цей період ми пройдемо разом, а потім вже буде легше.

А брат мій одружився на жінці з багатої сім’ї, рік тому, він дуже щасливий, живе в її великій квартирі, її батьки допомагають їм.

Брат завжди сміявся з мене, що він одружився вдало, а я економлю на всьому і ще не один рік економити буду, а потрібно було просто теж вдало вийти заміж.Ми моїй мамі завжди допомагаємо в усьому, мій чоловік постійно возить її на дачу, завжди щось там принесе, віднесе, скопає, робить все, що мама попросить.

Половину врожаю мама продає людям, які приїжджають на дачу відпочивати з міста і не хочуть працювати на городі, а пів-врожаю мама ділить між собою і нами, бо брат каже, що їм нічого не потрібно, у них все є.

Мамі брат не хоче нічим допомагати, ніколи не приїде, каже, що вони все і самі можуть собі купити. Місяць тому ми приїхали на дачу, допомогли мамі і сіли вечеряти. У якийсь момент мама дістає 20 тисяч гривень і дає їх моєму чоловікові.

— Візьміть, діти, в цьому році був дуже хороший урожай, я багато всього людям продавала, з пенсії гроші відклала. Я знаю, що у вас кредит і ви зараз дуже економите, але, дуже вас прошу, не несіть ці гроші в банк, а їдьте відпочити.

Моїй онучці вже 5 років, і вона жодного разу моря не бачила. Я буду щаслива, якщо ви одвезете її до моря. Після цих слів ми з чоловіком розтанули; він поцілував мамині руки і ми погодилися взяти гроші.

Тільки ми сіли вечеряти, приїхав брат з дружиною. Ми дуже здивувалися, адже брат до мами ніколи не приїжджав на дачу, тим більше сам, без запрошення. Він був з дружиною.

Вони поїли, а потім брат мамі каже, що в минулому році батьки його дружини їм дали гроші на відпочинок до Туреччини, в цьому році нічого не дали, мовляв: ти багато овочів продала, гроші у тебе є, може ти нам даси в цьому році на відпочинок.

Мама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не має, він нічим не допомагав їй. А гроші вона віддала на відпочинок своїй онучці, а дорослий чоловік і сам заробить собі на відпочинок, а не у матері попросить.

Виявляється, теща з тестем відмовилися взагалі їм допомагати, коли побачили, що їх зять — ледача людина. На мене і на маму брат теж образився. Щиро кажучи, мені не зрозуміло, чому дорослий чоловік вважає, що йому хтось щось винен і просить гроші у стареньких батьків?

Related Post

І у відпустку хочеться, і залишати квартиру без нагляду зі старими китайськими дверима тепер страшноІ у відпустку хочеться, і залишати квартиру без нагляду зі старими китайськими дверима тепер страшно

Вчора, повертаючись додому після роботи, я не могла не звернути увагу на несподівані «будівельні роботи» біля дверей сусідки: двоє чоловіків змінювали вхідні двері до її квартири. Саме міняли, а не

Людку знайшли непритомною біля будинку покійної відьмиЛюдку знайшли непритомною біля будинку покійної відьми

Містиці, яка відбувається на Хеллоуїн в наш час, напевно, ніхто вже й не дивується. Адже ніч з 31 жовтня на 1 листопада вважається однією з найбільш загадкових подій з давніх

Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…

Мені 30 років, не має значення і не було, без дітей, працюю юристом у великій компанії. Йому 32, розлучений, дитина (не його). Познайомилися в мережі. На початку відносин у мене