fbpx

Мама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не має

У моїх батьків нас було двоє: я і брат. Папи нашого не стало кілька років тому, мама залишилася одна. Вона живе в місті, тому, коли вона залишилася без тата, все більше часу стала проводити на дачі, адже їй подобається садити і доглядати за грядками, квітами, вона відпочиває там, а я радію, що у неї є своє заняття: вона не сумує .

Я 7 років тому вийшла заміж, ми з чоловіком взяли квартиру в кредит і доводиться зараз економити на всьому, адже кожен місяць віддаємо гроші в банк.

У нас ще є донечка, 5 років нашої красуні. Загалом, я щаслива, що маю таку хорошу сім’ю. Хоча нам зараз непросто, але цей період ми пройдемо разом, а потім вже буде легше.

А брат мій одружився на жінці з багатої сім’ї, рік тому, він дуже щасливий, живе в її великій квартирі, її батьки допомагають їм.

Брат завжди сміявся з мене, що він одружився вдало, а я економлю на всьому і ще не один рік економити буду, а потрібно було просто теж вдало вийти заміж.Ми моїй мамі завжди допомагаємо в усьому, мій чоловік постійно возить її на дачу, завжди щось там принесе, віднесе, скопає, робить все, що мама попросить.

Половину врожаю мама продає людям, які приїжджають на дачу відпочивати з міста і не хочуть працювати на городі, а пів-врожаю мама ділить між собою і нами, бо брат каже, що їм нічого не потрібно, у них все є.

Мамі брат не хоче нічим допомагати, ніколи не приїде, каже, що вони все і самі можуть собі купити. Місяць тому ми приїхали на дачу, допомогли мамі і сіли вечеряти. У якийсь момент мама дістає 20 тисяч гривень і дає їх моєму чоловікові.

— Візьміть, діти, в цьому році був дуже хороший урожай, я багато всього людям продавала, з пенсії гроші відклала. Я знаю, що у вас кредит і ви зараз дуже економите, але, дуже вас прошу, не несіть ці гроші в банк, а їдьте відпочити.

Моїй онучці вже 5 років, і вона жодного разу моря не бачила. Я буду щаслива, якщо ви одвезете її до моря. Після цих слів ми з чоловіком розтанули; він поцілував мамині руки і ми погодилися взяти гроші.

Тільки ми сіли вечеряти, приїхав брат з дружиною. Ми дуже здивувалися, адже брат до мами ніколи не приїжджав на дачу, тим більше сам, без запрошення. Він був з дружиною.

Вони поїли, а потім брат мамі каже, що в минулому році батьки його дружини їм дали гроші на відпочинок до Туреччини, в цьому році нічого не дали, мовляв: ти багато овочів продала, гроші у тебе є, може ти нам даси в цьому році на відпочинок.

Мама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не має, він нічим не допомагав їй. А гроші вона віддала на відпочинок своїй онучці, а дорослий чоловік і сам заробить собі на відпочинок, а не у матері попросить.

Виявляється, теща з тестем відмовилися взагалі їм допомагати, коли побачили, що їх зять — ледача людина. На мене і на маму брат теж образився. Щиро кажучи, мені не зрозуміло, чому дорослий чоловік вважає, що йому хтось щось винен і просить гроші у стареньких батьків?

Related Post

Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”

Історія сталася на минулий Новий рік. У грудні позаминулого року вселився в квартиру, прописався, почав обживатися. До слова, тоді я жив один і взагалі не планував заводити сім’ю. Друзі покликали

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї