Мама свого часу плакала, вмовляючи мене пустити пожити у квартиру чоловіка мою сестру з дитиною. Зрештою, вона мене розчулила, і я погодилася

Мама свого часу плакала, вмовляючи мене пустити пожити у квартиру чоловіка мою сестру з дитиною. Зрештою, вона мене розчулила, і я погодилася.

А тепер раптом дізнаюся, що сестра живе у мами, а квартиру чоловіка вони здають. Звичайно, мені про це не було сказано жодного слова, ми про здачу квартири дізналися випадково.

Ми із чоловіком живемо у Львові. Виїжджали з Києва на якийсь час, а потім зрозуміли, що тут нам подобається набагато більше, ніж у рідному місті.

Квартиру в Києві вирішили не продавати, здали її, почали накопичувати на іпотеку. Ось вже два роки живемо у своїй квартирі, їхати не плануємо.

Квартира у Києві стоїть про всяк випадок. Раптом наш син вирішить потім переїхати чи може ні, але ми зможемо квартиру там продати та дати йому грошей на іншу. Загалом варіантів багато.

Іпотеку за нову квартиру ми виплатили, ту квартиру здавали вже так, щоби не пустувала і не треба було за неї платити комуналку.

Тут на мене і насіла мама зі своїми проханнями. Точніше навіть не з проханнями, а з благаннями. Вона благала, щоб я вмовила чоловіка пустити в його квартиру мою сестру, яка пішла від чоловіка і тепер їй нема де жити.

Я не хотіла в це вплутуватися, бо сестра в мене безвідповідальна. Назбирає боргів по комуналці, а мені потім як чоловікові в очі дивитися?

Але мама мене запевнила, що особисто стежитиме, щоб жодних боргів не було. На питання, чому мама не хоче взяти сестру жити до себе, вона зітхнувши відповіла, що сестра сама з нею жити не хоче, та і їй буде важко в одній квартирі з маленькою дитиною.

Я була проти, але мама все благала і благала, в результаті я з чоловіком таки переговорила. Він сказав мені вирішувати самій, бо це мої родичі, а він не проти.

Після роздумів я вирішила таки піти мамі назустріч. Ми дали мешканцям три місяці, а потім у квартиру вселилася сестра. Хоча зараз я вже маю сумнів, що вона туди взагалі вселялася.

Комуналку платили справно, мама мені щомісяця надсилала квитанції, я й розслабилася, чомусь саме це я вважала найбільшою проблемою.

Півтора року все було спокійно, а потім чоловікові зателефонувала сусідка та попросила якось вплинути на своїх квартирантів, які там і в день, і в ночі влаштовують дискотеки.

Нас здивувало, що сестра з маленькою дитиною на руках раптом вирішила влаштовувати вечірки. Сусідка пояснила, що там живуть якісь два молоді хлопці, які й влаштовують ці гулянки.

Я взагалі перестала щось розуміти. Тому вирішила взяти відгули та з’їздити подивитися, що там відбувається. Двері мені відчинив справді якийсь незнайомий хлопець, який заявив, що квартиру винаймає, навіть показав договір.

Я була в сказі. Поїхала до мами, де виявила і її, і сестру. Влаштувала їм скандал, а мама стала обурюватися, що я на неї кричу.

– А яка тобі різниця? Вважай і надалі, що там сестра живе! Ви ж грошей не потребуєте, а їй дитину підіймати треба, – вирішила мама.

Я сказала, що квартира має бути вільна за тиждень, інакше я звернуся до поліції та нехай там розбираються, адже квартира за документами не їхня та і податки сестра чи мама з оренди не платять.

Сестра сипала прокльонами, мама намагалася розчулити мене сльозами, мовляв, без цих грошей їм стане погано, а я просто пішла, хоча мені було, що їм сказати.

Ми теж гроші не малюємо, могли б так само здавати цю квартиру та отримувати з неї прибуток. Я пішла назустріч рідним, а мене обдурили. Нехай тепер не звертаються до мене за допомогою. Ще й перед чоловіком соромно за них.

You cannot copy content of this page