fbpx

Мама знайшла вихід, так і сказала, тобі треба зрадити чоловіку, тоді все зміниться

Моя мама вмовляє мене зрадити чоловіку, вона навіть кандидата підібрала, запевняє, що все залишиться між нами, аби тільки мені добре було аби я задоволення отримала від радості материнства.

Почну з початку. Ми з чоловіком в шлюбі 13 років, і дуже сильно хочеться вже діток. Я йому довіряю на всі 100%, тому можу точно сказати, що сім’я у нас міцна, він любить мене, виконує всі капризи і забаганки, одна біда, діток не маємо.

Ми думали про те, щоб взяти дитину з дитячого будинку, але я тримала на руках малюка і розуміла, що він чужий, мені хотілося тікати від нього, я не відчувала материнського тепла і любові до нього.

Я пройшла безліч аналізів і ми з лікарем прийшли до висновку, що скоріш за все справа не в мені. Без дитячого сміху будинок стає для мене якийсь сірий, похмурий, та і мені вже 37 років, давно пора.

І ось моя мама знайшла вихід, так і сказала, тобі треба зрадити чоловіку, тоді все зміниться, ось побачиш. Я спочатку і чути по це не хотіла, адже якщо виявиться що чоловік безплідний, або дитина буде не схожа на нас, чи десь випливе берехня, то кінець сім’ї.

Мама готова навіть заплатити хорошому чоловіку за те, щоб все сталося в кращому вигляді. Тепер от думаю, може це і не така вже погана ідея? Але як провернути все так, щоб ніхто не дізнався?

Related Post