Мамин новий чоловік виявився моїм ровесником

Мене звуть Ілля, мені 19 років, і я живу з мамою. Ми завжди були в добрих стосунках, вона народила мене і виростила без батька.

Завжди намагалася, щоб я ні в чому не потребував, працювала, не покладаючи рук. На 18-річчя подарувала машину, я був в шоці, але вона сказала, що я у неї один, “куди гроші витрачати, якщо не на тебе”.

Всі ці роки я намагався бути їй хорошим сином, з 17 років підробляю, допомагаю фінансово, щоб вона не відчувала себе самотньою без чоловіка. Я був тим чоловіком, який її захищав, який їй допомагав і підтримував.

А потім раптом з’явився Олексій. Ні, я не егоїст, я розумію, що матері потрібен мужик, що я одного разу з’їду, зустріну дівчину, одружуся, і я не хочу, щоб вона залишалася одна. Їй потрібен чоловік. Але не мій ровесник же!

Звідки цей Олексій з’явився – я не знаю, ось тільки мама довгий час його від мене ретельно ховала. Він старше мене на пів року, йому вже 20, вони разом вже близько двох років.

Як подумаю про те, що мати зустрічалася з таким молодим хлопцем (вона каже, йому вже було 18, але навіть так – стрьомно!), Так мені погано стає.

Та й Олексій цей довіри не викликає. Може я ревную, не знаю. Але дивлюся на них, і таке відчуття, що вона другу дитину усиновила. Вони намагаються при мені поводитися без ніжностей, але він тепер живе з нами, я все бачу і, що гірше – я все чую! Фу!

Намагався з Олексієм піти на контакт, думав – дізнаюся його краще, може зміниться думка.

Але з ним навіть поговорити нема про що! Він студент, як і я, але заочник і працює віддалено. По грошах претензій немає. Не знаю, чим він там в інтернеті займається, але мамині гроші завжди при ній, а у нього свої.

Він навіть їй підкидає частенько, хоча вона не просить. Але він абсолютно нудний, інтересів ніяких, для хлопця його віку – тим більше. З мамою завжди розслаблений, хихикає, щось розповідає. Коли її вдома немає – працює за компом, мовчки.

Мама у мене красуня, але я суджу об’єктивно і не розумію, що такому молодому хлопцю може бути потрібно від неї. Підозрюю його у всьому, дійшло до того, що до телефонних розмов прислухаюся.

Думав навіть переглянути його смс, коли він буде в ванній. Мама думає, що мене вся ця ситуація напружує, хоча я і намагаюся посміхатися. Не знаю навіть, як бути. І щастя її руйнувати не хочеться, бачу ж, що вона цвіте вся, помолодшала навіть. Але і якщо цей Олексій її образить – я ж його просто… коротше щось зроблю.

Related Post

Завів собі домробітницю для прибирання і не тількиЗавів собі домробітницю для прибирання і не тільки

От уже ніколи б не подумав, що буду сидіти за комп’ютером і писати історію свого знайомства і початку відносин. Я виріс в дуже небагатій родині за мірками України. Для нас