fbpx

Мамин план був в тому, щоб звести мене і її нахабного квартиранта, який особливо не відрізнявся тактовністю

Я пришла в гості до мами. Взяла букет гарних лілій, пляшку хорошого шампанського, крім того ще й невеличкий презент у вигляді набору доглядової косметики. Мама мене радо зустріла, стільки часу ми вже не бачилися. Я себе часто картаю за те, що не приділяю увагу їй так, як би це мало бути.

Зайшли до квартири, мама мене давай знайомити, вона собі взяла квартиранта, чоловік 30 років, поки робить ремонт у власному будинку вирішив пожити у матері. Вона каже, не в фінансах справа, адже Сашко фармацевт, а у мами тиск, то якщо що і укола може дати і ліки порадити. Я звісно відвела її в бік, висварила, що чужу людину в будинок пускає, та й на цьому забули.

Аж тут дзвонить мені той самий Сашко, каже що мати моя пропала, вже 2 дні як немає. Я кидаю всі справи і біжу. Залітаю в квартиру, а вони сидять, чай п’ють. Знайшлася, кажуть.

На вулиці середина жовтня, болото, грязюка, а мамині замшеві черевички навіть не вологі, якщо навіть вона їх помила чи витерла. Тобто з дому вона не виходила.

Так ганяли вони мене з Сашком ще разів 20, якщо не більше, то у мами тиск, треба терміново, то шпалери буде міняти, а сама пішла в магазин а нас наче як випадково замкнула в квартирі, то на дачу поїхали, а у Сашка машина не заводилася, як вже назад треба було.

Я цього Сашка з його нахабною посмішкою тоді терпіти не могла, я й зараз не можу, іноді як пожартує, то хоч стій хоч падай. Але зараз то доводиться вже терпіти, в нього нахабства вистачає маму тепер мою мамою називати, а мене просити котлет насмажити.

А все через те, що набридло отак мені бігати, його наміри я давно зрозуміла, мати була не проти, тому в очі так і сказала, якщо на мене плани то я не проти. 

От він тепер безсовісний і відіграється на мені, 3 рік як одружені, то котлетки то борщику, ні на краплю поганець не змінився. А я мабуть чи не вперше рада тому, що довірилася матері.

Related Post

Ми побачили,як у бабусі, якій 103 роки загорівся будинокМи побачили,як у бабусі, якій 103 роки загорівся будинок

Мені було 16 років. Я жив в селі на Львивщині, а після робочих днів ми любили часто збиратися і ходити кудись, співали якісь старі пісні, палили великі багаття, бігали за

План дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостяПлан дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостя

Всім не догодиш. Хоча відразу, може, і догодиш, претензії пізніше починаються, коли загострення пристрастей трохи спадає. Доходить до того, що доводиться думати, як пережити розставання з коханою людиною. Але чи