Мамин план був в тому, щоб звести мене і її нахабного квартиранта, який особливо не відрізнявся тактовністю

Я пришла в гості до мами. Взяла букет гарних лілій, пляшку хорошого шампанського, крім того ще й невеличкий презент у вигляді набору доглядової косметики. Мама мене радо зустріла, стільки часу ми вже не бачилися. Я себе часто картаю за те, що не приділяю увагу їй так, як би це мало бути.

Зайшли до квартири, мама мене давай знайомити, вона собі взяла квартиранта, чоловік 30 років, поки робить ремонт у власному будинку вирішив пожити у матері. Вона каже, не в фінансах справа, адже Сашко фармацевт, а у мами тиск, то якщо що і укола може дати і ліки порадити. Я звісно відвела її в бік, висварила, що чужу людину в будинок пускає, та й на цьому забули.

Аж тут дзвонить мені той самий Сашко, каже що мати моя пропала, вже 2 дні як немає. Я кидаю всі справи і біжу. Залітаю в квартиру, а вони сидять, чай п’ють. Знайшлася, кажуть.

На вулиці середина жовтня, болото, грязюка, а мамині замшеві черевички навіть не вологі, якщо навіть вона їх помила чи витерла. Тобто з дому вона не виходила.

Так ганяли вони мене з Сашком ще разів 20, якщо не більше, то у мами тиск, треба терміново, то шпалери буде міняти, а сама пішла в магазин а нас наче як випадково замкнула в квартирі, то на дачу поїхали, а у Сашка машина не заводилася, як вже назад треба було.

Я цього Сашка з його нахабною посмішкою тоді терпіти не могла, я й зараз не можу, іноді як пожартує, то хоч стій хоч падай. Але зараз то доводиться вже терпіти, в нього нахабства вистачає маму тепер мою мамою називати, а мене просити котлет насмажити.

А все через те, що набридло отак мені бігати, його наміри я давно зрозуміла, мати була не проти, тому в очі так і сказала, якщо на мене плани то я не проти. 

От він тепер безсовісний і відіграється на мені, 3 рік як одружені, то котлетки то борщику, ні на краплю поганець не змінився. А я мабуть чи не вперше рада тому, що довірилася матері.

Related Post

Моя невістка помішана на чистоті і плануванні, в неї навіть бокнотик є, куди вона пише всеМоя невістка помішана на чистоті і плануванні, в неї навіть бокнотик є, куди вона пише все

Моя невістка дуже дивна, якщо чесно. Вона помішана на тому щоб планувати щось. Я колись чула навіть, що є така хвороба, чи що, коли люди постійно переживають за те, щоб

Їй 30 років, в розлученні, одна виховує п’ятирічну дочку. Коли я її побачив, вона відразу ж мені сподобалася зовні. Вона дуже красива і приваблива. Я став намагатися частіше спілкуватися з нею. Дізнавшись її як людину, я зрозумів, що закохався. За все моє життя у мене такого ніколи не було. Я зустрічався з жінками, з двома жив, але створити сім’ю так і не вийшлоЇй 30 років, в розлученні, одна виховує п’ятирічну дочку. Коли я її побачив, вона відразу ж мені сподобалася зовні. Вона дуже красива і приваблива. Я став намагатися частіше спілкуватися з нею. Дізнавшись її як людину, я зрозумів, що закохався. За все моє життя у мене такого ніколи не було. Я зустрічався з жінками, з двома жив, але створити сім’ю так і не вийшло

Півроку тому до нас на роботу повернулася дівчина, яка працювала ще до мого приходу. Я багато чув про неї, як про грамотного фахівця і добру людину. Їй 30 років, в