fbpx

Марія з донечкою поселилася у своїх батьків

Коли Марія почала зустрічатися з Миколою одразу побачила, що в нього надто близькі стосунки з мамою. Дівчина щиро сподівалася, що після весілля цей тісний зв’язок  обірветься і вона займе основне місце у його житті.

Марно сподівалася. Після одруження нічого не змінилося, можна навіть сказати навпаки. Тепер свекруха чи не щодня приходила до їхнього дому, щоб перевірити чи справляється Марія зі своїми сімейними обов’язками. А що поробиш? Син у неї один, викоханий нею, виплеканий з маленького, тож тепер жінка хвилювалася за нього ще більше.

Варто сказати, що свекруха з’являлася у домі не так перевірити, як покритикувати Марію.

-Борщ треба варити без квасолі, бо Микола її не любить. Пора вже знати! – сварила невістку свекруха.-Захоче їсти, то їстиме і з квасолею, – не давала себе образити Марія.

Молоде подружжя затіяло робити ремонт, почали зі спальної кімнати. Марія вибрала шпалери жовтого кольору. Коли прийшла додому та зайнялася все переклеювати, тук як тут свекруха.

Цього разу Марія промовчала, не стала сваритися та заступатися за себе. Вона знала, що чекає на дитину, тому старалася не нервувати й берегти себе з малюком.-Хіба ти не знаєш, що мій син не любить жовтого кольору? – гнівалася вона.

– Ми з Миколкою повернемо твої покупки та виберемо щось толкове. Так і знала, що тобі не можна довіряти таку роботу.Пройшов час народжувати. Марія привела на світ чудову донечку.

І тут свекруха всунула свого носа, сама вибрала ім’я дівчинці та все торочило своєму синочку, щоб назвали  саме так. «Віолетта – так треба назвати дочку”Марія не витримала та вперше за весь шлюб виговорила Миколі все що думає.

А в кінці додала: «Якщо ти погодишся на це ім’я, то це все, що у тебе від нас залишиться»Коли молоду матусю з новонародженою виписали з лікарні, вдома на них чекав сюрприз. Свекруха зі своїми речами селилися в гостьову кімнату. Вона вирішила, що Марії потрібна буде допомога з дитиною.

Скільки всього треба навчити робити невістку, як же вона без допомоги справлятиметься.Останньою краплею стало свідоцтво про народження дочки. Марія випадково його побачила на книжковій полиці, чоловік не встиг сховати до документів.

В графі про ім’я новонародженої було написано: «Віолета».Марія, нічого не сказавши, почала збирати свої речі, а потім взяла дитину та вийшла з дому. На порозі вона зіштовхнулася з чоловіком. Не встиг він рота відкрита, як дружина вручила йому свідоцтво.

Микола її не зупиняв, пішов заспокоювати свою маму, яка репетувала у домі. Марія з донечкою поселилася у своїх батьків. Тут їм тиша й спокій. А Віолетта, не таке вже й погане ім’я…

Related Post

Начальник став погрожувати, що звільнить мене по статті. Ну нехай спробує! Я свої права знаю і добровільно звільнятися не хочуНачальник став погрожувати, що звільнить мене по статті. Ну нехай спробує! Я свої права знаю і добровільно звільнятися не хочу

“Пиши заяву за власним бажанням”. Ось і сталося те, чого очікувала – мене попросили звільнитися. Відмовилася. Начальник став погрожувати, що звільнить мене по статті. Ну нехай спробує! Я свої права

Батьки чоловіка отруюють нам життяБатьки чоловіка отруюють нам життя

Батьки чоловіка живуть далеко, але раніше часто приїжджали до нас (зазвичай без попередження), і ми до них їздили. Свекруха – владна жінка, хоче, щоб її слово було законом. Коли приїжджала

Як я стала коханкою одруженого чоловіка…Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси. “Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років.