Перейти до вмісту

Марії подзвонила коханка і слізно попросила, або вона забрала свого чоловіка додому. Мовляв, вона його разкручувала на гроші, а він взяв і приперся до неї жити

  • від

Якось у вихідний, в обід почув я дзвінок у двері. За дверима виявив заплакану подругу з пакетом печива. Поки наливав чай, вислухав історію про те, що її чоловік (мій друг) Валерій завів коханку.

У цей день він прийшов за своїми речами, оскільки зібрався переїжджати до своєї дами серця. Після двогодинної розмови дівчина пішла додому.

Увечері вона подзвонила мені по телефону, повідомляючи, що з нею зв’язалася ця коханка по телефону і слізно просила прибрати Валеру з її будинку, оскільки їй не потрібно щоб він там жив.

Далі вона повідомила, що розводила чоловіків на гроші, спеціально заводила одружених коханців, потім говорила, що вагітна і вимагала грошей.

Оскільки одруженим чоловікам такі проблеми ні до чого, вони мовчки віддавали гроші і швидко позбувалися від дамочки.

Ця коханка була не в курсі, що у моєї подруги з чоловіком пару років не виходило зробити дітей і Валерій, почувши радісну новину про те, що може стати татом, поспішив з речами до коханки. Ось такий облом коханці і Валері вийшов!