Перейти до вмісту

Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…

  • від

Їй було всього 15. Він на півроку старше. Вони зустрічалися 6 місяців. Рома був рідкісний козел, говорив, що любить, але зраджував …. Вона постійно дізнавалася про його зради, але дивлячись в ці яскраві зелені очі, вона пробачала все, що було.

Їй було все одно .. аби цей славний ангелок обіймав, цілував її, просто що б був поруч. У цьому полягало все її життя.

І ось 29 травня 2009 р цей фатальний день вона дізналася про чергову зраду … Знову сльози, скандали, розбирання. Дівчина в сльозах убігає звідти, і тут вона розуміє, що нема чого бігти, вона розуміє це посеред дороги … поштовх в спину, скрип коліс, страх ….

Вона встала, обернулася і … Рома весь в крові … він потрапив під машину .. шок., Паніка, істерика … Водій втік з місця ДТП. Вона викликала швидку і поклала голову Роми собі на коліна .. його очі були відкриті на пару міліметрів, але вона бачила зелені очі, відчувала, як по штанях стікає його кров .. за ці 20 хвилин, що їхала швидка вона згадала кожну секундочку їх відносин .

Натовп роззяв дивилися не розуміючи того, що дівчина готова продати свою душу дияволу, аби повернути п’ять хвилин назад. Всього лише п’ять хвилин.

Приїхала швидка, Рому відвезли. На наступний день їй зателефонували і сказали, що Рома помер в реанімації не приходячи до свідомості …. Говорили щось ще, але вона не чула, вона не хотіла в це вірити. Вона мріяла, що все це сон. І вона ось-ось прокинеться в холодному поту.

Але ні … Вона не прокидається. Через добу вона розуміє, що це реальність … Кожен рік 29 травня о 18:27 вона приходить на цю дорогу і плаче …