Маша свердлила поглядом потилицю сплячого чоловіка і кусала куточок подушки, щоб не кинутися і не загризти цього підлого зрадника! А він лежить, сопить у дві дірки та навіть не підозрює про те, що Маша вже все про нього знає

Маша свердлила поглядом потилицю сплячого чоловіка і кусала куточок подушки, щоб не кинутися і не загризти цього підлого зрадника! А він лежить, сопить у дві дірки та навіть не підозрює про те, що Маша вже все про нього знає.

Маша не дурна, тому відразу помітила, що у чоловіка раптово побільшало роботи та він став постійно затримуватись. Щоправда, негідник, шифрувався він зі знанням справи.

Жодного разу Маші не вдалося знайти відбитків помади, аромат парфумів чи чуже волосся. Але Маша печінкою відчувала, що справа тут нечиста. Тим більше, що все одно від одягу чоловіка пахло якось дивно. Але це явно не парфуми!

От негідник! Знайшов собі когось! А вона так старається для нього. Ось знайшла нову дієту, щоб довше зберегти молодість та свіжість. За харчуванням чоловіка теж почала стежити, щоб його здоров’ю нічого не шкодило. Щоранку встає раніше, щоб встигнути приготувати чоловіку корисний сніданок і зібрати з собою такий же корисний обід, а він, сволота така, до якоїсь баби від неї бігає.

Те, що якась баба точно є, Маша зрозуміла одразу. Надто вже задоволеним чоловік став повертатися додому. Надто! Після тяжкого робочого дня люди такими не бувають.

Маша вже вздовж і впоперек досліджувала всі кишені чоловіка, його телефон та ноутбук, але ця парочка явно добре шифрується. Жодного натяку на сторонні любовні стосунки немає, а це вже великий такий привід задуматися. Надто вже все стерильно.

Маша сильніше прикусила куточок подушки та змусила себе припинити розглядати потилицю чоловіка, щоб не було спокуси тюкнути його лампою з тумбочки. Або обережно накрити його своєю, злегка обслиненою подушкою і сильніше натиснути. Або… За роздумами про методи страти брудного зрадника Маша заснула.

Вранці чоловік був, як завжди, привітний, а Маша стояла на кухні та закипала дуетом із чайником. Поки в неї в руках не було жодних доказів зради, влаштовувати чоловікові скандал вона вважала нижче за свою гідність. Але сьогодні вона ці докази здобуде.

Коли чоловік пішов на роботу, Маша зателефонувала начальнику, прикинулась хворою і відпросилася на день. У неї сьогодні були справи важливіші, ніж якась там робота. У неї шлюб руйнується! І сьогодні Маша була сповнена рішучості відтягати за коси руйнівний елемент.

Випросивши машину у подруги, Маша вирушила шпигувати за чоловіком, припаркувавшись біля його роботи. Сидіти вона приготувалася весь день, для чого взяла із собою води та перекус.

Перші три години сиділося легко, хоч і нудно, а потім вилізла перша непродуманість плану. Маша захотіла до туалету. Вона дуже боялася пропустити чоловіка, але сечовий міхур наполегливо сигналізував, що ще трохи, і Маші буде дуже соромно дивитися власниці машини в очі.

Довелося терміново розв’язувати цю проблему поїздкою до найближчого торгового центру. Там Маша, що скинула з плечей вантаж, трохи захопилася і мало не забула, навіщо взагалі сьогодні вийшла з дому.

Коли вона повернулася до офісу чоловіка, місце, де вона стояла раніше, вже було зайняте, довелося вставати ближче і старанно ховатися, щоб її не було видно від входу в офіс.

Від нудьги спостереження Маша майже задрімала, але тут машину почали евакуювати, і сон злетів, як і не було. Маші довелося відбивати автомобіль від принципових евакуаторників і навіть дати на лапу, щоб її, що нахабно припаркувалася під непомітним знаком, нікуди не забирали.

Маша втратила гроші, натомість підбадьорилася і вбила час до закінчення робочого дня чоловіка. О шостій годині з офісу повалив народ і серед тих, хто виходив Маша помітила власного чоловіка.

Маша дочекалася, коли чоловік відійде на достатню відстань, і поїхала за ним, намагаючись не палитися. Прямував він не в бік будинку. Маша сильніше стиснула кермо і вже передчувала, як возитиме суперницю обличчям по капоту.

Поїздка, на подив Маші, була короткою. Чоловік повернув за ріг і увійшов до чебуречної. Маша здивовано зупинилася навпроти вікон закладу, через які й спостерігала, як чоловік замовив собі три величезні чебуреки та відійшов до найдальшого столика, де й з’їв з великим задоволенням спочатку один, потім хвилин через двадцять другий, а ще через п’ятнадцять третій.

Їв чоловік так апетитно, що рот Маші наповнився слиною, тому вона мало не захлинулась, коли раптово прийшло сповіщення на телефон. Надійшло повідомлення від чоловіка, який питав, що треба купити додому, і повідомляв, що скоро буде.

Маша швидко відповіла, що нічого не треба, і поспішила додому. На серці у неї відлягло і пташки співали, і метелики пурхали, і інша внутрішня фауна тріумфувала. Чоловік їй не зраджує! І ось чим від нього пахло! Чебуреками! Просто Маша зі своїми дієтами вже зовсім забула, як вони пахнуть. Їй терміново потрібно додому, але спочатку в магазин за м’ясом та борошном.

You cannot copy content of this page