fbpx

Машка чекала Микиту з армії, писала йому листи, але коли він повернувся з армії, побачила на вокзалі, як його зустрічає вагітна дівчина

Помилка подруги вберегла мене від моєї. Закінчуючи 11 клас, моя подруга закохалася в хлопця. Гарний, ставний, старший за неї на три роки. Досвіду відносин вона не мала. Вона була центром нашої компанії, заводієм. Всі вважали своїм обов’язком вберегти її від неправильного вибору.

Але любов завжди застилає нам очі на справжній стан речей. Ми знали його як гуляку і бабія. У нього ніколи не було постійної дівчини. Наша подруга була не виключенням. В результаті вона перестала з нами спілкуватися, зациклилася лише на ньому.

Щовечора чекала його. Він в цей час зустрічався з іншими, досвідченими дівчатами. Пройшов випускний, вступили до інституту. Вона проводила його в армію. Він же своєю чергою вчинив як егоїст. Поставив біля її своїх друзів, щоб вона була йому вірна. Що вона і робила.

Навчалася і строчила йому листи. В один із днів, ми прогулювалися по магазинах. Я пройшла повз, нічого не помічаючи. У подруги – стопор і сльози градом. Оглянувшись, побачила ЙОГО з іншою. Він в дємбельській формі, а його супутниця в положенні.

Тиждень подруга була не в собі. Через пів року він підійшов до нашої компанії, точніше до неї. Я думала вона кинеться до нього. Але вона приємно мене здивувала, стервозо його послала. Через рік я зіткнулася зі схожою людиною. Але помилка моєї подруги вберегла мене від моєї! Люди часто не ті за кого себе видають! Будьте пильні!

Related Post

Саме погане те, що життя з чоловіком-дурнем – це немов жити поруч з вулканом. Сьогодні нічого – тихо, а завтра як рвоне!Саме погане те, що життя з чоловіком-дурнем – це немов жити поруч з вулканом. Сьогодні нічого – тихо, а завтра як рвоне!

Погано, коли чоловік занадто розумний або занадто дурний… Я не дівчинка, і не старенька. Є і певний досвід спілкування з чоловіками. Практика показала наступне: якщо чоловік дурний – то чекай

Він виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікамВін виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікам

Ось моя історія, наприклад, не зовсім звичайна. Можливо допоможе комусь побачити щось нове. Обговорювати і засуджувати – це, вибачте, не до мене, я пережила дуже багато і зрозуміла – людина