Мати дала поради синові, який щойно одружився, читати без сліз неможливо

Люблю тебе так, як ніхто ніколи не полюбить. І я завжди буду поряд, навіть коли мене не стане.

Ти не повинен мене любити. Не повинен дбати. Ти не винен матері нічого. Синовий обов’язок вигадали ті, хто боїться самотності. Але якщо ти будеш дзвонити мені раз на тиждень, а іноді зазирнеш у гості зі свіжим тортиком у коробці, щасливішої матері не буде у всьому світі!

Головна жінка у твоєму житті – твоя дружина. Напевно, вона мені не сподобається, і ти не дочекаєшся материнського схвалення. Нехай тебе це не зупиняє. Ти маєш бути щасливим. І я знаю, що ти неодмінно зробиш правильний вибір.

У своїй сім’ї ніколи не кажи, що мама готує краще за дружину. Хвали дружину за будь-яке її куховарство. З роками твоя мудрість повернеться до тебе сторицею, коли дружина навчиться готувати бездоганно, а головне з любов’ю.

Боже борони тебе забути день вашого весілля та дні народження дружини та дітей! Квіти, гарна мереживна білизна і солодощі завжди працюють безвідмовно. А якщо ти хочеш дивувати свою кохану щороку, запам’ятай також день вашого знайомства.

Іноді ти не знатимеш, як ставитися до прохань дружини. Тут я порадила б застосовувати правило трьох разів.

Перший раз прохання, висловлене жінкою вголос, швидше викликане емоцією, що раптово наринула. Під враженням реклами, наприклад. Вдруге дружина прикидає вголос, міркуючи, чи їй це потрібно насправді.

Дій, коли твоя дружина просить тебе про щось утретє. Значить, вона справді подумала та визначилася. Після трьох разів ти входиш до небезпечної зони конфлікту «Я ж тебе сто разів просила!».

А навіщо тобі конфлікти із головною жінкою твого життя?

Будь терпимішим, якщо я звернуся за допомогою зі смартфоном. Те, що тобі здається елементарним, для мене ціла наука. Нагадати, хто свого часу навчив тебе ходити на горщик?

Люблю тебе, мій дорослий маленький сину!

Related Post

Розумію, що нічого вже не змінити, що не потрібна я цьому АндріюРозумію, що нічого вже не змінити, що не потрібна я цьому Андрію

Так часом буває, що ніби живеш у шаленому ритмі і раптом навалюється якась туга, така важка, нудотна, починаєш озиратися назад, у минуле. Як сьогодні, наприклад. Це сталося 9 років тому.

У мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдуритьУ мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдурить

Моя історія, в принципі, проста. Таке відбувається, напевно, з кожною третьою жінкою. Проста, але не зовсім. Почалося все з того, що одного разу уві сні я побачила молоду людину: світловолосого