Мати дівчини вагітна від колишнього хлопця дочки, а дівчина вийшла заміж за батька колишнього хлопця.

У житті часом такі штуки відбуваються, до яких ніякі сценаристи романтичних фільмів не додумаються.

Дочка розповіла про свою подругу однокурсницю.

Її подруга рік – півтора роки тому стала зустрічатися з хлопцем з четвертого курсу. Ще тоді всі були повнолітніми – все нормально. Але справа трохи в іншому.

Дівчина привела хлопця жити до себе додому. Дівчина на той момент жила з мамою і двома молодшими сестрами. Чоловіка в родині не було. Я так зрозуміла, що мати як би і не заперечувала, тому що хлопець рукатий і не дурник.

Займався городом і господарством, допомагав по господарству. Але це було восени того року. До зими вони вже посварилися.

Дівчина з хлопцем розлучилися і вона стала зустрічатися і жити з … барабанний дріб … його батьком! Переїхала жити до батька хлопця. А хлопець залишився з її матір’ю.

Нещодавно дочка продовженням історії поділилася. Мати дівчини вагітна від хлопця, а дівчина вийшла заміж за батька хлопця.

Ось це я розумію … рокіровочка!

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Тетяна постійно відчувала вину за своє щастя, адже в тій же Африці голодують дітиТетяна постійно відчувала вину за своє щастя, адже в тій же Африці голодують діти

По молодості я думала, що щастя приходить за хорошу поведінку і правильні вчинки. Що його можна заслужити, якщо намагатися нікого не ображати і всім допомагати. Якщо багато і наполегливо працювати.

facebook