fbpx

Мати на старості років геть розум втратила, покинула все і полетіла до Турції, поки внуки на овсянці сидять

Всі бабусі як бабусі, а моя мати на старості років заміж зібралася. Так було б ще за кого, то за сусіда знизу 70 річного такого ж самого старця. І головне її ж переконатися неможливо просто.

Я кажу, мамо, навіщо тобі той дід, ти ще он молода, красива. Ну про молоду я так, погарячкувала, ну дійсно навіщо їй він, хоча їй теж уже під 70. От я не розумію, що в такому віці можна робити один з одним, хіба що насіння лузгати та молодь під під’їздом обзивати. То поїли б свого соняшникового, і так цілий день разом, а навечір порозходилися по своїм квартирам. Так ні, вони ще придумали, що коли з’їдуться, то будуть його квартиру здавати, бо вона 3 кімнатна. Він в свій час кілька квартир в одну об’єднав, то тепер прямо магнат серед пенсіонерів.

Я вже й змирилася, що приходячи до матері доведеться терпіти ще цього дідугана. Ну, думаю, не так все і погано, мамі допомога буде, може нас менше буде чіпати, то в аптеку, то в магазин. Ну зійдуться, поживуть трохи, може ще й внукам грошиків відсиплять з оренди.

Але моя мама заявила, що їм вже заплатили за 2 місяці, якісь знайомі, вони поки ще речі пакують, і все таке, а мати з своїм, хай Бог простить, новоспеченим чоловіком уже купили путівки. Кажу куди, в санаторій? Ну, думаю, скільки вони там коштують, не страшно, так ні, на море, в Турцію, ол інклюзів.

От навіщо їй це, краще б нам допомогла чи брату, 70 років, який літак, який купальник, який інклюзів. Так вона все-таки поїхала. Тепер фото висилає, бо він їй смартфона купив, навчив користуватися, у нього пенсія військового виявляється.

А на фото моя мати, яка страждає діабетом, у якої хворе серце. Їсть піцу, купається в басейні, загоріла, схудла. Наче й покращала трохи, але я всеодно розуму не прикладу як так можна, адже ж стара людина.

Related Post

Не можу вибрати одного з чоловіківНе можу вибрати одного з чоловіків

Я познайомилася відразу з двома молодими людьми. Один з них мій сусід, чуйний, добрий, порядний, справжній красень. Він допомагав мені з господарськими справами і познайомив зі своїм другом. Друг запропонував

Ангеліна якраз майже в цей же час в дитячий сад пішла, бабуся Марина почала, як всі люди, працювати вдень, а спатиАнгеліна якраз майже в цей же час в дитячий сад пішла, бабуся Марина почала, як всі люди, працювати вдень, а спати

Мама, я не знаю, ми з Мішею не планували дитину, ми просто мріяли одружитися … Ну, потім, коли виростемо … Тільки зараз Марина все зрозуміла .Це сталося давно, ще на