Мати одноосібно успадкувала все майно батька і не бажає з нами ділитися

Зізнаюся чесно, ми з сестрою не чекали такої поведінки від матері. Вона овдовіла рік тому, але пережила втрату чоловіка, мабуть, простіше, ніж ми з сестрою.

Я так кажу тому, що мати дуже швидко вирішила, що робитиме з усім майном. Вона вже все спланувала, ні з ким не обговорила і повідомила про своє рішення, просто поставивши перед фактом.

У татовій родині всі були не бідні, до свого відходу з життя він був на добрій посаді. Батько завжди мав заначки на чорний день. На жаль, чорний день для нього настав дуже скоро, тоді тато продав машину, щоб розрахуватися за лікарняними рахунками, але йому вже нічого не допомогло. А коли лікарі сказали, що жити йому лишилося недовго, він заборонив продавати нерухомість.

Мати зараз живе у трикімнатній квартирі разом із моєю молодшою ​​сестрою, її чоловіком та дитиною. Однокімнатну квартиру мати здає в оренду, щоб було чим розраховуватися з боргами, адже вона вже кілька років на пенсії. Ну а ми з чоловіком живемо у квартирі, за яку виплачуємо іпотеку.

За півроку ми з сестрою вирішили, що могли б розділити спадщину батька. Можна було б розміняти трикімнатну квартиру, щоб мама та сестра з сім’єю жили окремо, та й нам не завадила б допомога. Усі були задоволені.

Якось ми зібралися всі разом, і мати сама заговорила про те, що може перебратися в батькову кімнату, щоб сестра могла почати робити ремонт у дитячій кімнаті, адже вона чекає на поповнення.

Тоді Настя сказала, що можна не поспішати з ремонтом. Коли розділимо спадщину батька, то можна буде думати про переїзд і вже робити ремонт у новій квартирі. Мама здивувалася, що сестра хоче з’їхати, а потім сказала, що ніякої спадщини ми не отримаємо.

“Коли тато зрозумів, що має мало часу, він переписав своє майно на мене. Ви молоді, все життя у вас попереду. Будуйте будинки, купуйте спільне житло, а на старості я порівну розділю між вами спадщину. Зараз я здаватиму квартиру, як і раніше, а цю, трикімнатну, я не продам. Тут я прожила найкращі роки свого життя з вашим батьком”.

Сказати, що ми були в шоці, нічого не сказати. Ми з чоловіком спокійно поставилися до такої витівки, чужого моємк чоловікові не треба, самі якось упораємося. А от чоловік Насті перестав спілкуватися із матір‘ю.

Сестра дуже засмучена, вона теж просиділа кілька місяців біля батька, не відходила від нього. І ось чим він їй відплатив. Ландо вже квартири, але будинок можна було сестрі віддати?

Related Post

Лише трохи хтось над’їв. А в ванні мій рушник користованийЛише трохи хтось над’їв. А в ванні мій рушник користований

Мені 46, а чоловікові 49 років. Прожили разом вже 24 роки. Як то кажуть душа в душу. У нас дім в центрі. Ми колись продали батьківські помешкання і придбали велику,

Вам досі здається що я в рай потрапилаВам досі здається що я в рай потрапила

Влаштувалася працювати помічницею на одну фірму. В об’яві було написано, що потрібна жінка до 30 років, гарна, струнка, модельної зовнішності словом. Гарне обличчя і майже ідеальна фігура завжди були моєю

Закохався у Ірину ще 2 роки тому, але до сих пір не зізнався їй у цьомуЗакохався у Ірину ще 2 роки тому, але до сих пір не зізнався їй у цьому

Хочеш бути щасливим – тримай дистанцію у відносинах Два роки тому познайомився з дівчиною на роботі, вона була  моя напарниця. Дуже хороші відносини зародилися зі старту, дуже дружні, теплі і