ЦЕ EASY Життєві історії Мати та сестра залишили мене без спадщини від бабусі

Мати та сестра залишили мене без спадщини від бабусі

Прочитала історію про те, як мати образила доньку і та перестала з нею спілкуватися і захотілося розповісти про ставлення до мене матері та сестри.

Мені вже 67 років. Мати не стало 2 роки тому, у 87 років. Вона ненавиділа мене. Але мене дуже любила бабуся, мамина свекруха. Мати ж любила тільки молодшу сестру (молодша за мене на 5,5 років). Мати мені увагу майже не приділяла, навіть на день народження.

У мене не легко склалося життя. Так вийшло, я вийшла заміж за людину з поганими звичками. Мені було 22 роки, а він красивий і розумний чоловік, на 7 років старший, але його мати чомусь не злюбила мене. Вважала, що її дорослий син повинен був віддавати всі гроші їй, а я молоденька, дурненька, мала ходити пішки до інституту і їсти те, що вони мені дадуть.

Я майже одразу завагітніла і тоді захотіла повернутися до батьківського дому, але мене не прийняли назад. Мати сказала, що в них своє горе (мій батько нагуляв позашлюбну дитину). Батько виплачував аліменти на позашлюбну дитину до кінця життя, його не стало у 60 років. Мати «загризла» його, так би мовити, але відпускати не хотіла. Він був майстер на всі руки. Збудував триповерхову кам’яну дачу, гараж, катер, отримав на сім’ю, включаючи й мене, чотирикімнатну квартиру, купив авто.

Нам із першим чоловіком довелося переїжджати, бо будувався новий завод, і ми змогли отримати там квартиру. Переїжджали з однорічною дитиною. Я любила свою матір, але коли я приїжджала до неї, вона відверталася від мене, постійно критикувала мене, всі мої подарунки їй були не до смаку. Сестра з мене сміялася, бо чоловік мій не такий. Але я сама була ж нормальною, я вчитель англійської мови, стаж 32 роки.

Йти не було куди, прожила з першим чоловіком 21 рік. Його не стало у 49 років. Потім я 11 років була сама. У 54 роки одружилася знову Чоловік був старший за мене, дуже хороша людина. Але знову чомусь моя мати та сестра обзивали його різними словами. Моя сестра хотіла, щоб я його покинула і приїхала жити до матері, щоб її доглядати, але мати якраз мене й не кликала. Коли я приїжджала до неї, вона від мене все також відверталася.

Потім, коли батька не стало, вони почали з сестрою розпродавати майно — гараж, машину, дачу, а наприкінці й квартиру. Сестра забрала матір до себе і поселила її в гаражі, що прибудований до будинку сестри. Сестра дуже багата жінка, до речі. Зробили аферу, щоб мати підписала документи на квартиру.

Я не можу їм пробачити тільки те, що вони вкрали моє дитинство, не дали нічого забрати з квартири: мої книги, речі бабусі, нічого не залишили навіть на згадку.

Мого другого чоловіка також не стало, я небідна людина, але мені завжди боляче за те, що мене ненавиділа моя мати. Але, можливо, у неї був якийсь психічний розлад? Вона була теж учителем та завучем. Ну, а сестра просто аферистка.

Related Post

Він засунув руку за пазуху і витяг ікону. Дивлячись на неї, він не міг повірити в те, що бачив! Святий Миколай Чудотворець тримав кулю в руціВін засунув руку за пазуху і витяг ікону. Дивлячись на неї, він не міг повірити в те, що бачив! Святий Миколай Чудотворець тримав кулю в руці

Сталося це давно, під час Великої Вітчизняної війни. Німці зайняли залізничну станцію, але були поруч. У село не заходили. Вони, звичайно ж, його контролювали, але здебільшого всі сили перебували на

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Яких чудес чекати на день Миколи Чудотворця Зимового, 19 грудня 2022 рокуЯких чудес чекати на день Миколи Чудотворця Зимового, 19 грудня 2022 року

Як зустріти та провести свято Миколи Чудотворця у 2022 році? Навіть важкі часи не стануть на шляху у прекрасного Дня Святого Миколая. Хоча варто визнати, що доведеться трохи змінити стиль