Мати відносила всі гроші ворожці, яка пророкувала їй страшну хворобу

Я володію своїм сервісом із ремонту техніки, заробляю непогано. Живу сам, тому грошей вистачає з лишком, виходить навіть відкладати половину доходу. Щомісяця відправляю мамі на карту гроші, щоб вона не жила на одну пенсію.

Вона в мене дуже жвава та цікава жінка, любить життя й цінує все, що має. Моя мама виглядає дуже молодо, і я ніколи не сказав би, що їй 60. Мама дуже активна, займається танцями, ходить у басейн. В молодості вона піднімала нас із братом, тому такої можливості не мала.

Зараз ми з братом надсилаємо їй гроші, й завжди готові додати, якщо вона забажає чогось ще. Хочеться, щоб вона насолоджувалася життям. Якось увечері вона зателефонувала, та попросила деяку суму. Я відразу перевів їй на карту потрібну суму, але мені здалося, що вона була чимось дуже збентежена.

Вона взагалі щоразу бентежиться, коли ми висилаємо їй грошей. Але вже не відмовляється, як раніше. Потім вона зателефонувала знову і попросила ще – я знову відправив. Наступного дня ми зідзвонювалися з братом і виявилося, що вона і в нього просила грошей.

Я запідозрив недобре, може, у неї проблеми, і вона не хоче говорити цього. Адже її мама, а наша бабуся невиліковно хворіла, і вона завжди боялася, що ця недуга наздожене і її теж. Я приїхав до неї вранці у суботу, але вдома нікого не було.

Мені стало ніяково, і я відчинив двері будинку своїм ключем. Коли я увійшов до будинку, то обімлів, в помешканні я не виявив тієї дорогої техніки, що ми для неї придбали. Я вирішив, що її обікрали, й вона просто не стала нам говорити про це.

Тільки ось правда виявилася набагато гіршою. За три години прийшла мама і побачивши мене, розплакалася. Вона розповіла, що якась жінка пророкувала, що її вік ввірветься від невиліковної недуги, на яку хворіла її мати. Знаєте, ця хвороба така поширена, що в кожній третій родині були такі випадки.

Ось і ця шарлатанка сказала, що їй не довго залишилося, що це, мовляв, родове прокляття і його треба знімати. Мама продала все, що в неї було, щоб оплатити ці «сеанси». Але коли цього не вистачило – вона попросила грошей у мене та мого брата.

Вона так гірко плакала, що я сам ледь не розплакався. Ми з братом знайшли цю жінку і дуже жорстко поговорили з нею. Але вона не послухала і знову дзвонила нашій мамі, та пропонувала свої послуги. Тоді мій брат, юрист із семирічним досвідом, розгорнув проти неї судову справу.

Її затягали по судах так, що вона благала все це припинити. Але брат був непохитний, бо не міг вибачити, що та вселяла матері такі нісенітниці. Знайшлися й інші постраждалі, які також давали свідчення.

У результаті псевдоворожці дали реальний термін за шахрайство у великих розмірах, та зобов’язали виплатити гроші постраждалим. Ми купили мамі всю техніку, сплатили сеанси у хорошого психолога. Вона знову повернулася до звичайного життя, та улюблених занять.

Правда ще почала вишивати, чому я тільки радий. Більше подібних інцидентів не було, мама свято переконалася, що всі ці люди шахраї. Для цього їй знадобилося багато часу, але головне, що тепер вона щаслива і знову радіє життю. А ми радіємо, що своєчасно втрутилися, й розв’язали цю проблему!

You cannot copy content of this page