Мати як завжди всі гроші витратила на брата

У мене є старший брат Петро, ми в нормальних відносинах один з одним і з батьками. З Петром у нас велика різниця у віці, я пізня дитина у своїх батьків.

Я вивчився, знайшов роботу в ІТ компанії, заробляю гарно. Свого житла немає, ми з друзями орендуємо житло.Щоразу, коли я приїжджаю до батьків в гості, вони мені розповідають, яке у Петра важке життя, як йому не просто.

Я, в свою чергу, дуже допомагаю татові й мамі: постійно купую їм хороші продукти, даю гроші на одяг. Спочатку мама з татом були дуже вдячні мені за це, а зараз просто сприймають все, як належне.

Цього літа я вирішив мамі з татом зробити подарунок, адже батько вже вийшов на пенсію, я дав їм гроші, щоб вони на тиждень з’їздили на море, в хороший санаторій. Батьки зраділи, гроші взяли, обіцяли все організувати.

В день, коли мама з татом мали бути в санаторії вже, я їх набрав запитати, як доїхали, чи подобається там.

Та мама спокійним голосом мовила, що вони вдома, нікуди не їхали, а гроші Петрові віддали, йому дітей до школи немає в що одягнути, а вони по курортах будуть їздити.

Я тепер твердо вирішив для себе, що батькам тепер допомагати не буду, буду гроші в себе вкладати і думати про своє майбутнє. Дуже вірю, що згодом батьки все зрозуміють і будуть однаково ставитися до обох синів.

Related Post

Відразу сказала що ваші діти мене не цікавлятьВідразу сказала що ваші діти мене не цікавлять

У нас з Петром вже є двійко діточок, ми не планували, але я зараз при надії третьою дитинкою. Але свекруха Галина Іванівна заявила, що не сидітиме з онуками, тому що

Я відчуваю, що ми різні, у нас різні погляди на життя та сім’ю в цілому, немає спільних інтересівЯ відчуваю, що ми різні, у нас різні погляди на життя та сім’ю в цілому, немає спільних інтересів

Мені 36 років, і вже 11 років я одружена з людиною іншої національності та релігії. Є донька-підліток від першого шлюбу. Живу із сім’єю за кордоном та працюю на гарній роботі.