Мене домагається потворна начальниця… Вона мене молодше, але ширше в три рази, підборіддя ці потворні, вигоріле руде волосся і помада червона на маленьких губах. Мені на неї дивитися-то неприємно, а про ліжко навіть думати не хочу

 

Неодноразово читав історії про домагання від начальства, все думав – ну це з дівчатами таке трапляється, мужикам простіше – прийшов, працюй, а якщо начальниця домагатися почне, так мужику це тільки на благо. І прибавку випросити можна, і розважитися на дозвіллі.

Ага. Розважився.

Влаштувався тут на нову роботу – платять добре, в порівнянні з минулою, навіть дуже добре. Поміняв гардероб повністю, машину хочу поміняти, відкладати почав на цю справу. Та й в цілому себе відчуваю краще, адже гроші – завжди добре.

Ну ось. Раніше начальником у нас був мужик, але він пішов і залишив замість себе жінку, свою сестру. Ніби як фірму їй подарував. Ми спершу не засмутилися, яке нам діло, хто там зверху рулить?

Решту, насправді, і так все влаштовує, зараз. А мені пощастило менше. Так вийшло, що з якоїсь причини я нової директрисі сподобався. Не знаю, я себе особливо красенем не вважаю, але їй сподобався чомусь. І вона стала кидати мені натяки. Спочатку обережно, очками поморгай, на обід зі мною напросився. А потім вже у відкриту. Те викличе до себе, скаржиться, що мужика давно не було, а ось тут шия затекла, не разімнеш, Олексій? Я офігів.

Звісно, шию їй м’яти відмовився раз, другий, а потім вона мене премії позбавила. Думаю – ух ти, ось навіть як.

І ви мене зараз запитаєте, а в чому проблема, якщо мадам себе пропонує, чого відмовлятися, вільний же мужик? А справа в тому, що вона СТРАШНА, як атомна війна. Вона мене молодше, але ширше в три рази, підборіддя ці потворні, вигоріле руде волосся і помада червона на маленьких губах. Мені на неї дивитися-то неприємно, а про ліжко навіть думати не хочу.

Від досади прям кричу. Адже не робота – мрія, подобається все, зарплата відмінна, колектив приємний. Як позбутися від цієї дамочки, як її на іншого когось переключити, а? Вже не знаю, що й робити.

Related Post

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене

Розповів тільки, що у тебе Х6 і все, нічого такого не говорив…Розповів тільки, що у тебе Х6 і все, нічого такого не говорив…

Мені 37 років, незаміжня, дітей немає, працюю фінансистом, своя квартира, машина. Останні відносини закінчилися півтора роки тому, я була мінусом в дисбалансі, плюс мене кинув, а потім одружився з іншою.

– Я його кохаю, а тебе ні! – Чоловік вирішив розпитати її подруг що саме сталося на зустрічі колишніх однокласників– Я його кохаю, а тебе ні! – Чоловік вирішив розпитати її подруг що саме сталося на зустрічі колишніх однокласників

Сучасні чоловіки набагато серйозніше підходять до вибору костюма або автомобіля, ніж до вибору дружини – в результаті все більше і більше шлюбів закінчуються розлученнями, а їхні діти виростають нещасними людьми.

facebook