Мене наздогнала карма

Що таке кармічні стосунки? Як я розумію, що у минулому житті ми або згрішили, або не поставили крапку у стосунках.

Мені 28 років, чоловікові 30, разом 2 з половиною роки. З них 2 роки зустрічалися, а пів року одружені. Насправді ми однокласники та навчалися разом з 1 по 9 клас, але навіть подумати, що ми будемо одружені, ніхто з нас не міг. У мене був цивільний шлюб та дитина, у нього був шлюб та дитина. Зустрілися випадково, розмовляли, гіркий шлюбний досвід обох звів. Все вийшло дуже швидко, мені хотілося знайти щастя, як сімейне, так і особисте, так само і йому.

Дуже швидко з’їхалися, мою дочку він прийняв як свою. Все б нічого, але він любить в барах посидіти. Ні, він не шукає стосунків чи жінок там, йому просто подобається ця атмосфера – танці, коктейлі. Почалися сварки, скандали, розставання. Все було, але не минало й тижня, максимум місяць, що я, що він не міг один без одного і знову сходилися. І щоразу, як ми розходимося, то ніби доля зводить разом, то в одному місті у відрядженні опинимося, то в аеропорту зустрінемося.

Після чергового розриву, коли вирішили розійтися, я зрозуміла, що вагітна. Я розумію, скажете, що не треба від такого народжувати, але коли мешкала у цивільному шлюбі, зробила дуже важкий аборт і після цього не могла завагітніти 5 років. Живучи 2 роки з цією людиною, я теж не могла завагітніти, а дуже хотілося.

Після зустрічі та розмов вирішили залишити дитину і зійтися, одуматися та почати все спочатку. Розписалися, народився чудовий хлопчик. Чоловік теж змінився, перестав бігати барами, частіше став бувати вдома, але тяга до склянки залишилася. Я теж, якщо щось не подобається, висловлююся, часто я ініціатор скандалів, тому що не виношу ці напої, і тим більше як він поводиться, бувши нетверезим.

Вже одружені намагалися розійтися. Стільки було образ у мою та його адресу, билися не на життя, а на смерть. Але як розійдемося, не можемо один без одного і знову сходимося. Плачу не від того, що боляче, а від того, чому я не можу розірвати з ним стосунки? Люблю, але не знаю, за що. У ньому перестала бачити чоловіка, якого закохалася коли зустріла. Він, як енергетичний вампір, з ним не можу і без нього ніяк.

Що це? Карма? Як закінчити такі стосунки, не знаю. Він без дитини то не давав мені спокою, а я по суті, не опираючись, приймала його знову і знову, а тут як бути? З дитиною точно не відпустить. Але як мені стати жорсткішою і раз, і назавжди, розійтися? Адже загрузла в ньому вже з корінням і не знаю, як вивести його назавжди зі свого серця.

Related Post

Мені стало так прикро і неприємно, що замість вибачень він так сказавМені стало так прикро і неприємно, що замість вибачень він так сказав

Ця історія сталася зі мною шість місяців тому. Я була на 7-му місяці вагітності. Якось я раніше звільнилася з роботи, і побачила в центрі машину брата свого чоловіка. Ми живемо

Як подолати складний період в нашому сімейному житті?Як подолати складний період в нашому сімейному житті?

Моєму чоловікові 34 роки, мені 27 років, ми в шлюбі майже 3 роки, немає у нас дітей. У цьому році наша сім’я пережила багато проблем: взимку у нас сталася криза