fbpx

Мене наздогнала карма

Що таке кармічні стосунки? Як я розумію, що у минулому житті ми або згрішили, або не поставили крапку у стосунках.

Мені 28 років, чоловікові 30, разом 2 з половиною роки. З них 2 роки зустрічалися, а пів року одружені. Насправді ми однокласники та навчалися разом з 1 по 9 клас, але навіть подумати, що ми будемо одружені, ніхто з нас не міг. У мене був цивільний шлюб та дитина, у нього був шлюб та дитина. Зустрілися випадково, розмовляли, гіркий шлюбний досвід обох звів. Все вийшло дуже швидко, мені хотілося знайти щастя, як сімейне, так і особисте, так само і йому.

Дуже швидко з’їхалися, мою дочку він прийняв як свою. Все б нічого, але він любить в барах посидіти. Ні, він не шукає стосунків чи жінок там, йому просто подобається ця атмосфера – танці, коктейлі. Почалися сварки, скандали, розставання. Все було, але не минало й тижня, максимум місяць, що я, що він не міг один без одного і знову сходилися. І щоразу, як ми розходимося, то ніби доля зводить разом, то в одному місті у відрядженні опинимося, то в аеропорту зустрінемося.

Після чергового розриву, коли вирішили розійтися, я зрозуміла, що вагітна. Я розумію, скажете, що не треба від такого народжувати, але коли мешкала у цивільному шлюбі, зробила дуже важкий аборт і після цього не могла завагітніти 5 років. Живучи 2 роки з цією людиною, я теж не могла завагітніти, а дуже хотілося.

Після зустрічі та розмов вирішили залишити дитину і зійтися, одуматися та почати все спочатку. Розписалися, народився чудовий хлопчик. Чоловік теж змінився, перестав бігати барами, частіше став бувати вдома, але тяга до склянки залишилася. Я теж, якщо щось не подобається, висловлююся, часто я ініціатор скандалів, тому що не виношу ці напої, і тим більше як він поводиться, бувши нетверезим.

Вже одружені намагалися розійтися. Стільки було образ у мою та його адресу, билися не на життя, а на смерть. Але як розійдемося, не можемо один без одного і знову сходимося. Плачу не від того, що боляче, а від того, чому я не можу розірвати з ним стосунки? Люблю, але не знаю, за що. У ньому перестала бачити чоловіка, якого закохалася коли зустріла. Він, як енергетичний вампір, з ним не можу і без нього ніяк.

Що це? Карма? Як закінчити такі стосунки, не знаю. Він без дитини то не давав мені спокою, а я по суті, не опираючись, приймала його знову і знову, а тут як бути? З дитиною точно не відпустить. Але як мені стати жорсткішою і раз, і назавжди, розійтися? Адже загрузла в ньому вже з корінням і не знаю, як вивести його назавжди зі свого серця.

Related Post

Пішов жити до Марини, вибач, твій КоляПішов жити до Марини, вибач, твій Коля

На годиннику було майже п’ята. Вона знову затрималася на роботі, готуючись з дітьми до новорічного ранку. Нінині восьмикласники були наче і самостійні, але минулого разу залишилися на репетицію та обмалювали