Мене не приваблюють неодружені чоловіки

Я пізно почала зустрічатися з чоловіками. Їх було всього троє, і всі вони одружені. Найбільш тривалі відносини тривали чотири роки. Ініціатором розриву завжди була я.

Зараз ось вже 2,5 року закохана в одруженого успішного чоловіка, близьких відносин з ним немає. Чоловіків завжди вибирала надійних, самостійних і відповідальних.

Коли мені було 5 років, ми жили з мамою в комунальній квартирі, і мама до мого вітчима бігала на побачення тайкома, потім вони одружилися, і у нас була нормальна сім’я. Може, з тих пір у мене сформувався стереотип, що відносини між чоловіками і жінками повинні бути приховані від усіх.

Я ніколи не ходила на побачення, навіть в школі з хлопчиком зустрічалася таємно. Як перестати «наступати на одні й ті ж граблі»? Набридло брати чуже, та й часу у мене на те, щоб створити сім’ю і народити дітей, залишається все менше, і не хочеться його витрачати даремно. Як повернути життя в інше русло? Хочеться нормального життя зі своїм, а не з чужим чоловіком.

Ірина, 33 роки
Цілком можливо, що в своєму житті ви відтворюйте модель інтимних відносин як таємних, секретних, прихованих від всіх людей. Адюльтер більшою мірою відповідає даній моделі, ніж відносини людей, що знаходяться поза шлюбом.

З іншого боку, якщо ви все розумієте і продовжуєте «наступати на ті ж граблі», то, швидше за все, у вашій ситуації є якісь невідомі фактори. Їх може бути багато: невдалий досвід спілкування з хлопчиком, власна незрілість та інфантильність, звичка не створювати, а брати готове, «брати чуже», прагнення самоствердитися, довести собі, що я можу подолати чужу сім’ю, стати для чоловіка більш значущою, ніж його дружина, пошук в партнері не тільки однолітка, скільки батька.

Не розібравшись в собі, важко оминути чергові «граблі». Я можу припустити наступне: ваша скритність, щодо пізннього початоку сексуального життя, захоплення одруженими чоловіками – все це свідчить про те, що вона не розвивалася природно і вільно, але досить жорстко обмежувалася вашою матір’ю і, щоб вижити, повинна була піти в підпілля, де і продовжує перебувати аж до теперішнього часу.

Тепер ви самі накладаєте різного роду обмеження на власну сексуальність, не дозволяєте їй бути в тому природному, натуральному вигляді, в якому вона існує в вас. Ось як мені бачиться та робоча зона, в якій перш за все слід розчистити існуючі завали.

You cannot copy content of this page