Мене не залишають думки про розлучення, і хочеться вірити йому, але не можу

Мені 31 рік, чоловікові 40, у нас двоє дітей – 6 років та 2 роки. Я дізналася, що мій чоловік спілкується з іншою. Він працює в Києві, і до нас приїжджає (ми живемо за 300 км) раз на місяць, буває, звичайно, що й двічі на місяць. І ось у черговий раз, приїхавши з Києва, він стомлений з дороги ліг спати, і йому приходить смс із запрошенням до театру.

Ну, мені стало цікаво, я прочитала, зайшла далі в його телефон, досліджувати його, а в нього в телефоні є така програма, яка всі дзвінки записує на диктофон, залізла туди, а там! Мамо, не журись! Він за кілька днів до приїзду додому, кликав її до себе і казав, що сплатить таксі, а потім я не вислухавши всіх дзвінків, забігла до нього в кімнату, мене трясло, як так?

Я живу з дітьми, ніколи навіть флірту з іншими не дозволяла, і сказала йому, що розлучаюся. Він здивувався, що я його розкрила, казав, що то була дурість з його боку, що він любить нас, жити без дітей не може, що в нього з нею нічого не було.

Але все ж таки мені було погано, я йому не вірила, і досі не вірю. Він пішов з дому, але пішов не від нас, а зателефонувати до неї, це я наступного дня дізналася. Він прийшов назад того ж дня. Мене трясло цілий день, не хотіла його бачити, а наступного дня я взяла його телефон, зайшла в цю програму, послухала дзвінок.

Він дзвонить і каже їй, мовляв, моя дружина днями тобі може зателефонувати, вона здивовано каже: «це жарт, що ти одружений?». Він їй навіть не сказав, що одружений, а вона каже далі: «А ми з тобою не побачимось більше? Ти мені більше не напишеш? Він сказав: «ні, я налагоджуватиму стосунки з сім’єю». Після цього він сказав їй, щоб не дзвонила більше і не писала, що на цьому все.

Далі я почала розпитувати у нього, скільки вони спілкуються? Хто вона, чому мені правду не сказав, коли йому сподобалася інша жінка? Я б зрозуміла, серцю не накажеш, буває навіть пари, які після 20 років шлюбу розлучаються.

Він сказав, що з нею 4 місяці тому познайомився, вона старша віком, бачилися двічі та спілкувалися телефоном 3-4 рази. Я не повірила і на цьому не заспокоїлася, завантажила програму, яка бачить всі його вихідні та вхідні дзвінки за останні пів року.

Та дарма це зробила, міцніше спала б. Коротше, там всі дзвінки від нього до неї, і там не 3-4, як він говорив, а понад 30, бували навіть дні, коли він дзвонив до мене, бажав добраніч, а потім до неї і розмовляли вони по 20 хвилин.

Я йому це, звичайно ж, розповіла, але він і тут спробував вийти сухим із води, почав її звинувачувати, мовляв, вона перша писала, бажала доброго ранку, дня, вечора. Я і кажу: «Звичайно, зараз ти звинувачуватимеш її, бо не знаєш, що робити далі». Він каже, що будь-якому чоловікові приємно, коли він комусь подобається, коли пишуть приємні слова.

Загалом, я не знаю, що робити, як далі із цим жити. Мене не залишають думки про розлучення, і хочеться вірити йому, але не можу, напевно, тому що люблю. Хочеться дізнатися правду, тільки не знаю як. Взагалі, як він міг мене зрадити?

You cannot copy content of this page