Мене обдурили в ювелірному відділі магазину

А мене ось кинули на кругленьку суму. І не десь, а в ювелірному відділі супермаркету. Мені 24 роки і я вирішив зробити пропозицію своїй коханій дівчині Ользі. Знаю, що прийнято з такої нагоди презентувати колечко. І ось я з усілякими хитрощами обміряв її пальчик і вирушив на пошуки. Вирішив не скупитися, бо давно й ніжно люблю свою Олюшку.

Підібрав витончене золоте кільце з ніжним різьбленням і маленьким, але таки діамантиком. І був дуже щасливий, коли купив обране кільце – частину грошей навіть довелося зайняти. У романтичній атмосфері подарував його коханій і ми подали заяву до Палацу одружень.

А далі покотилися неприємності. Оля стала носити колечко щодня і вже за кілька тижнів помітила, що воно тьмяніє, темніє, і, зрештою, позолота почала облазити.

Дата нашої реєстрації була призначена за два місяці. Отож, коли наречена виявила метаморфози з подарунком, вона пішла у відділ реєстрації та забрала свою заяву. Мені вона пояснила, що, звичайно, їй прикро, що я «оцінив» любов до неї позолоченою мідною штучкою з блискучим скельцем. Потім вона плакала і зізнавалася, що дуже любить мене, і вийшла б заміж із будь-яким колечком, якби я не «обманював» її, що це золото з діамантом, бо найнеприємніше у стосунках – це обман. Тим більше вона не хоче починати з обману сімейне життя.

У мене навіть зберігся чек і бирка від покупки, але коли я, сповнений обурення, пішов лаятися в злощасний магазин, мені сказали, що кільце підмінив я і ще невідомо які афери у мене в голові. Після чого викликали поліцію. У поліції я, на щастя, пробув лише добу. Там мені повірили, але заяву не прийняли, сказавши, що довести нічого не вдасться і все може взагалі обернутися проти мене.

Ось таке «весілля» вийшло. Оля моя потихеньку відтає, і, я сподіваюся, що через час ми все-таки одружимося. Щоправда, мені ще доведеться попрацювати на роздачу боргів. І тепер я взагалі не знаю, як купувати прикраси? Невже йти до магазину з якимсь експертом. Підкажіть, будь ласка, якщо знаєте, як застрахуватися від підробки, адже після покупки нічого не довести.

 

You cannot copy content of this page