Мене обманув хлопець моєї подруги, поки вона вийшла з кімнати. А коли мене зустрів мій хлопець біля цього будинку то все зрозумів, брехати я не стала

У 2013 році я серйозно захворіла. Мені довелося їхати в лікарню в місто Харків. Там мене поклали на лікування. Познайомилася я з подругою Людою. А вона в свою чергу познайомила мене з одним хлопцем, його звали Женя, і його другом Олексієм, який їй подобався.

На наступний день мені подзвонив Женя і запропонував зустрітися, я погодилася. Після нашої першої зустрічі ми зрозуміли що полюбили одне одного. Це було кохання з першого погляду.

Протягом приблизно місяця ми зустрічалися з ним, але мені не давав спокою погляд Льоші на мене. Він постійно дивився на мене і говорив що у мене красиві очі. Він теж намагався мені сподобатися.

Ну ось в один зловісний день, подзвонив мені Льоша і запросив мене і Люду до себе додому, відпочити від лікарняних стін. Я тоді запитала його, а чи прийде Женя? На що він відповів що він втомився на роботі і хоче відпочити вдома, і що він дозволив мені до нього піти.

Ну зрозуміло, я ж не одна до нього йду, а з Людою. Коли ми прийшли до нього в гості, вже звучала романтична музика і стояла пляшка. Люда якось дуже швидко кудись пішла, їй начебто хтось подзвонив.

Я вже була затьмарена, хоча пити мені було не можна, так як я пила сильнодіючі препарати. Ось моя свідомість і помутніла.

Я вже почала збиратися йти, як раптом Льоша підійшов до мене і почав зі мною танцювати і притискатися до мене. Він поцілував мене, і звабив.

Після цього у нього якось відразу задзвонив телефон, це був Женя. Я вийшла з дому на вулицю, мені було погано і мене зустрів Женя, він уже стояв перед будинком Льоші. Він тоді все відразу зрозумів. Після його погляду я відразу все зрозуміла. Він вимовив мені в обличчя все, що думав про мене.

Ось лежала я на лікарняному ліжку, ридала, але нічого не виправиш. А любов до Жені в моєму серці не згасає вже п’ять років. Час не лікує, а тільки калічить. Рани не затягуються, просто час тебе вчить тому, як жити далі і дає зрозуміти які помилки ти в житті робив і що б ти виправив. Але нічого не виправиш і час не повернути назад. Просто не зраджуйте коханим ніколи!

Related Post

Аж тут Валера все розповів Стасу, який ще думав, що ми разом. Звісно вони разом послали менеАж тут Валера все розповів Стасу, який ще думав, що ми разом. Звісно вони разом послали мене

Я довго думала писати чи ні, і ось все ж таки зважилася. Мені 21 рік. Я зустрічалася з хлопцем (його ім’я Стас, йому 28 років) 2 роки, навіть збиралися одружитися…

Як ставитися до колишніх дружин?Як ставитися до колишніх дружин?

Доля звела мене з розумним і добрим чоловіком. Ми одружилися минулої весни. Я була вже заміжня. Після першого шлюбу у мене склалося досить неприємне враження про всіх чоловіків. Знаєте, цей

Співбесіда пройшла успішно, але в мене почали запитувати дуже цікаві речіСпівбесіда пройшла успішно, але в мене почали запитувати дуже цікаві речі

Пішла влаштовуватися на роботу. Я маю 2 вищих освіти, тому стати якимось менеджером зі збуту чи наприклад помічником, мені проблем не складе. Звісно на щось більше я поки не роз