Мене тягне до «поганих» хлопців

Помічаю за собою, що мене сильно тягне до ненадійних хлопців, які можуть обніматися з однією, цілуватися з іншою, зустрічатися з третьою. Я бачу, які вони, розумію, що я їм, швидше за все, не цікава і вони мене просто використовують, але все одно не можу встояти перед ними. Про що це може говорити?

Анна, 22 роки
Анна, чому ви називаєте хлопців такого типу «поганими»? Вони живуть так, як можуть, розважаються, пробують різні формати відносин, щось в них шукають. У кожного чоловіка – своя причина для такої поведінки. Хто сказав, що їх вчинки погані? Виходить, у вас є і уявлення про те, якими мають бути «хороші» хлопці.

У вашому внутрішньому світі йде боротьба між установкою на дружбу з хорошими надійними чоловіками і почуттям симпатії до вітряних і непостійних. Вас захоплюють чоловіки веселі, легкі, які не шукають вирішення складних життєвих проблем? Ви і себе вважаєте «поганою», спілкуючись з такими людьми? Може, ви самі втомилися від відповідальності і хочете плисти, віддаючись почуттям і емоціям?

Можливо, ви часто чуєте про борг хороших дівчат, які повинні вийти заміж, вести господарство, ростити дітей. Все це здорово, але у вас повинні бути бажання і готовність витрачати сили, час і любов на сім’ю. Може, ви поки до такого не готові – і що ж тут поганого?

З іншого боку, чому дівчата, які бачать «погане» ставлення з боку чоловіків, згодні на таке звернення, на використання? Тут може бути багато варіантів. Можливо, їм потрібна хоч якась увага, а на більше вони і не розраховують. Може бути, вони не шкодують свого часу, тіло, життя. Або вони самотні, а такі відносини заповнюють порожнечу або вгамовують колишню біль. Ними також може рухати відчай або приховане бажання болю.

Related Post

Колишня дружина спить і зі мною, і з іншими, а я не можу її «відпустити»Колишня дружина спить і зі мною, і з іншими, а я не можу її «відпустити»

Разом прожили 5 років, 4 з них – у мене на батьківщині. Потім дружина завагітніла, і ми переїхали в її рідне місто. Коли народила, дуже старався заробити. Влаштувався на дві

Іванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снахІванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снах

Ця історія про дівчинку яка не вірила в дружбу і любов. Вона завжди ходила одна і нікого до себе не підпускала. Дівчинка як завжди сиділа одна і дивилася на те як

facebook