Мене відштовхують занадто сильні почуття дівчини

Ще недавно я відчував порив почати сімейне життя. Моя обраниця допомагала, підтримувала на початку спілкування і продовжує робити це зараз. Але я став коливатися і трохи розчарувався.

Все було гармонійно, але останнім часом відчуваю, що мене люблять занадто сильно. Це цінне і приємно, але у мене подібних емоцій немає. Став чіплятися до дрібниць.

Я раніше не відчував, які у нас є точки дотику, але останнім часом партнерка говорить, що натхненна моїми ідеями і поглядом на життя. Однак і це не робить мене щасливим.

Періодично навіть намагаюся розірвати відносини. На душі неспокійно, кидає з крайності в крайність: розлучитися або продовжити відносини. Як бути?

Петро, ​​22 роки. Порада від психолога.
З вашого листа створюється враження, що вам більше потрібен друг, можливо, чоловік-друг. У вас є батько, наскільки ви близькі? Схоже, що ви просто не хочете втрачати таке ставлення до себе, коли на вас дивляться знизу вгору, зводять на п’єдестал. Це і підкуповує, і відштовхує. Ви також пишете, що подумуєте про розставання, хоча причин для цього немає: не було ні конфліктів, ні сварок. У вас явно присутнє прагнення вийти з цих відносин.

Можливо, з вашого боку немає сильних почуттів, а може, і взагалі немає почуттів. Адже ви про них навіть не пишете, не кажите, що любите свою обраницю. Вам просто подобається поклоніння, обожнювання. Але, мабуть, ви віддаєте перевагу, щоб вами захоплювалися уривками, часом, інакше це швидко стомлює. Вам хочеться свободи від усього цього. Ніяких прив’язок, планів, задоволення чиїхось надій. І справжнього партнерства між вами немає, я так припускаю. Ваші коливання більше схожі на егоїзм і допуск до себе. Ви немов дозволяєте любити себе.

Як вам бути в цій ситуації, можете відповісти тільки ви. Я аналізую стосунки з ваших слів. Надалі припускаю, що відмовитися від дівчини явно ви не зможете, будете робити це опосередковано. Постараєтеся віддалитися, щоб розрив стався сам собою. Мені здається, ви будете чекати, коли обстановка загостриться і у партнерки станеться вибух. Тоді скажете собі: значить, не судилося мені одружитися зараз.

Спробуйте перестати йти від прийняття рішення. Ваші коливання говорять про небажання брати на себе відповідальність за відносини.

You cannot copy content of this page