fbpx

Мене, власницю закладу переплутали з персоналом, але потім поплатилися за це дорогою ціною

Відкрила автомийку на околиці нашого міста. Таких послуг у нас ніхто майже не надає. Звісно мийка трохи коштувала, але тим не менш, попитом мій салон користувався тому я спокійно працювала.

Мені було вже за 30, мати моя давно стерла і заїздила всі аргументи з приводу того, чому треба обов’язково виходити заміж і що станеться якщо терміново цього не зроблю.

Насправді вже і самій дуже хотілося. Але підходящого варіанту все не було.

Одного разу занадився до нас у мийку один дуже своєрідний клієнт. Чоловік скажімо так, західної національності. Я наслухавшись різних історій таких, чесно кажучи, дуже побоювалася. Але не могла втратити важливого клієнта, хоча б тому, що з його подачі почали приїздити багато людей які робили касу.

Мене він відразу чомусь прийняв за одну з персоналу, тому часто міг досить різко ставитися і висловлюватися в мою адресу. Я не була здивована, бо в нашому містечку справжніх чоловіків днем з вогнем. Мабуть це і є основна причина того, чому я ще сама.

Я не любила вдягати сильно дорогі речі на роботу, та і навіщо, якщо на мийці часто треба була допомога, вирішення організаційних питань, а ще обслуговування невеликого кафе поруч з мийкою. Тому кросівки, джинси і футболка моя уніформа на роботі, не дивно що клієнти часто плутали мене з персоналом.

Так ось, черговий раз до нас приїхала не то жінка, не то коханка цього чоловіка. На досить дорогій машині, на підборах і все таке, як завжди зажадала кави і якогось салату. Всі були зайняті, тому за каву взялася я, зазвичай я не обслуговувала клієнтку, тому логічно, що не знала яку каву вона п’є і скільки цукру туди класти.

Перепитала, наткнулася на шквал емоцій і невдоволення. Зажадала бачити адміністрацію. Подзвонила своєму “папіку” той примчався. Я спокійна зняла фартух з кафе, і представилася власницею. Обличчя чоловіка відразу змінилося, тієї дівчини також, вона вибачалася, казала що якби знала хто я то ніколи б.

Але мені було всеодно, бо я б не дозволила так звертатися ні до прибиральниці, ні до простого робочого. Більше я ту дівчину не бачила у нас. А наступного ранку чоловік заїхав з дуже милим букетом троянд, я відмовила, у мене принцип з одруженим не спілкуватися.

То виявилася його помічниця, ага знаєм ми, по яким питанням. Але Марку, так його звали, вдалося завоювати мою прихильність, тепер ми разом, а моя мийка стала ще більш популярною, але я не нехтую працювати в кафе і мити підлогу якщо це треба.

Related Post

Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних святДратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я. Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся

Не хоче він від мене йти, і її не полишає, а я вже й не знаю на якому світі живу.Не хоче він від мене йти, і її не полишає, а я вже й не знаю на якому світі живу.

Я хотіла б повернути іноді час назад, та нажаль не вмію. Знаю точно лише одне – все що не робиться тепер на краще. Коли ми починали з Петром жити, я