Перейти до вмісту

Мені 21 рік, йому 35 і він одружений, є дочка. Познайомилися на сайті знайомств, і рік просто спілкувалися. Але тепер активно постає питання, щоб побачитися. Я думаю, що таким чином відносини можуть затягнутися

  • від

Загалом, почну свою історію так:
У мене немає кохання на даний момент. Тим більше, до одруженого. Просто не можу зрозуміти чи потрібно чи ні. Звичайно ж, не потрібно! Якщо не потрібно, хотілося б утвердитися.

Ми не бачилися жодного разу, але познайомилися онлайн рік тому влітку. Ми були зайняті розмовами і тут бах: я одружений, є дочка.

Я відразу включила задню. Але стали спілкуватися далі, обговорюючи наші життя. Знаєте, чоловік цікавий, але почуттів до нього немає, повторюю!

Спілкуватися стали рідше, але він попросив мій номер, щоб хоча б писати в Вайбері. Спілкувалися там, все про те ж. Була справа, він запропонував з ним покататися на лижах. Я дала задню. Так, люблю на лижах кататися, все таке. Але ні.

Потім час йшов. Він написав налиганий “Я приїду. Я не можу без тебе. Чекай дзвінка”. Я вважала це його марення. Він не дзвонив.

Я запитала: чи все у нього добре? Він сказав, що так і вибачився за такі слова. Спілкуємося далі.

У мене проблеми в особистому житті, він втішає мене, кажучи, що я найкраща. У мене стався конкретний розрив і він подзвонив мені перший раз в житті.

Я почула його голос і захопилася їм, але мене не тягне до нього. Ми друзі. Говорив, що я найкраща його подружка і що він візьме мене на риболовлю.

Я подумала, що це жарт. Але сьогодні наполегливо він написав мені, як навчання, чи знайшла я собі чоловіка. Сказавши, що з навчанням не все гаразд, а чоловіка немає, то питання постало про риболовлю.

Я йому давай торочити, що я не можу цього зробити. Ти знаєш, що може статися. Він мені “я не трону тебе, обіцяю. Чому б не провести час разом? Це ж добре навіть, що ми не будемо спати!” – таке відчуття, що мене як дуру розводять.

Про відносини з дружиною нічого не говорить. Про дочку часом розповідає. Так. Мені 21, йому 35. Загалом, не їхати?

Я з ним близькості не хочу, нехай він навіть і хороший. Не засуджуйте мене. Яблуком розбрату теж не хочу бути. Але цей чоловік завжди допомагав добрим словом, якщо мені було погано.