Мені 21 рік, йому 35 і він одружений, є дочка. Познайомилися на сайті знайомств, і рік просто спілкувалися. Але тепер активно постає питання, щоб побачитися. Я думаю, що таким чином відносини можуть затягнутися

Загалом, почну свою історію так:
У мене немає кохання на даний момент. Тим більше, до одруженого. Просто не можу зрозуміти чи потрібно чи ні. Звичайно ж, не потрібно! Якщо не потрібно, хотілося б утвердитися.

Ми не бачилися жодного разу, але познайомилися онлайн рік тому влітку. Ми були зайняті розмовами і тут бах: я одружений, є дочка.

Я відразу включила задню. Але стали спілкуватися далі, обговорюючи наші життя. Знаєте, чоловік цікавий, але почуттів до нього немає, повторюю!

Спілкуватися стали рідше, але він попросив мій номер, щоб хоча б писати в Вайбері. Спілкувалися там, все про те ж. Була справа, він запропонував з ним покататися на лижах. Я дала задню. Так, люблю на лижах кататися, все таке. Але ні.

Потім час йшов. Він написав налиганий “Я приїду. Я не можу без тебе. Чекай дзвінка”. Я вважала це його марення. Він не дзвонив.

Я запитала: чи все у нього добре? Він сказав, що так і вибачився за такі слова. Спілкуємося далі.

У мене проблеми в особистому житті, він втішає мене, кажучи, що я найкраща. У мене стався конкретний розрив і він подзвонив мені перший раз в житті.

Я почула його голос і захопилася їм, але мене не тягне до нього. Ми друзі. Говорив, що я найкраща його подружка і що він візьме мене на риболовлю.

Я подумала, що це жарт. Але сьогодні наполегливо він написав мені, як навчання, чи знайшла я собі чоловіка. Сказавши, що з навчанням не все гаразд, а чоловіка немає, то питання постало про риболовлю.

Я йому давай торочити, що я не можу цього зробити. Ти знаєш, що може статися. Він мені “я не трону тебе, обіцяю. Чому б не провести час разом? Це ж добре навіть, що ми не будемо спати!” – таке відчуття, що мене як дуру розводять.

Про відносини з дружиною нічого не говорить. Про дочку часом розповідає. Так. Мені 21, йому 35. Загалом, не їхати?

Я з ним близькості не хочу, нехай він навіть і хороший. Не засуджуйте мене. Яблуком розбрату теж не хочу бути. Але цей чоловік завжди допомагав добрим словом, якщо мені було погано.

Related Post

Вийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’їВийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’ї

Моя історія дуже заплутана. Колись я зустрічалася з хлопцем, ми були з різних країн, але я дуже любила його, і мені було все одно. Він не міг до мене приїжджати. На те